Trac 1.0 - en to he translation catalogue (1218 entries)

en: 
    ---------------------------------------------------------------------
    Project environment for '%(project_name)s' created.
    
    You may now configure the environment by editing the file:
    
      %(config_path)s
    
    If you'd like to take this new project environment for a test drive,
    try running the Trac standalone web server `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    Then point your browser to http://localhost:8000/%(project_dir)s.
    There you can also browse the documentation for your installed
    version of Trac, including information on further setup (such as
    deploying Trac to a real web server).
    
    The latest documentation can also always be found on the project
    website:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    Congratulations!
he: 
    ---------------------------------------------------------------------
    סביבת פרויקט '%(project_name)s' אותחלה.
    
    ניתן כעת לקנפג את הסביבה באמצעות עריכת הקובץ::
    
      %(config_path)s
    
    אם ברצונך לקחת את סביבת הפרויקט החדשה לנסיעת מבחן,
    נסע להריץ את שרת הווב העצמאי `tracd`:
    
      tracd --port 8000 %(project_path)s
    
    לאחר מכן גלוש ל-http://localhost:8000/%(project_dir)s באמצעות הדפדפן.
    שם ניתן גם לעיין בתיעוד של גרסת הטראק המותקנת, כולל מידע לגבי
    הגדרות נוספות (כגון פריסת טראק לשרת ווב אמיתי).
    
    כמוכן תמיד ניתן למצוא את גרסת התיעוד העדכנית ביותר באתר:
    
      http://trac.edgewall.org/
    
    בהצלחה!

en:   %(page)s imported from %(filename)s
he:   %(page)s מיובא מ-%(filename)s

en:   %(title)s already exists
he:   %(title)s כבר קיים

en:   %(title)s is already up to date
he:   %(title)s כבר עדכני

en:  (added)
he:  (התווסף)

en:  (with no actual effect on merging)
he:  (ללא השפעה ממשית על המיזוג)

en:  Indexing default repository
he:  מאנדקס מצבור ברירת מחדל

en:  Installing default wiki pages
he:  מתקין דפי ויקי דיפולטיים

en:  at version %(rev)s
he: בגרסה %(rev)s

en:  in %(repo)s
he:  ב-%(repo)s

en: !#%(name)s must contain at least one table cell (and table cells only)
he: !#%(name)s חייב להכיל לפחות תא טבלה אחד (ותאי טבלה בלבד)

en: !#%(name)s must contain at most one table
he: !#%(name)s לא יכול להכיל יותר מטבלה אחת

en: "%(date)s" is an invalid date, or the date format is not known. Try "%(hint)s" instead.
he: "%(date)s" הינו תאריך לא חוקי, או בפורמט לא מוכר. נסה "%(hint)s" במקום.

en: %(attachment)s (delete)
he: %(attachment)s (מחק)

en: %(attachment)s attached to %(resource)s
he: %(attachment)s מצורף ל-%(resource)s

en: %(basename)s in %(dirname)s
he: %(basename)s ב-%(dirname)s

en: %(date)s (%(duration)s ago)
he: %(date)s (לפני %(duration)s)

en: %(filename)s on %(parent)s – Attachment
he: %(filename)s ב-%(parent)s – קובץ מצורף

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets matching %(query)s
he: %(groupvalue)s %(groupname)s טיקטים הותאמו ל-%(query)s

en: %(groupvalue)s %(groupname)s tickets:
he: %(groupvalue)s %(groupname)s טיקטים:

en: %(items)s added | %(items)s added
he[0]: %(items)s נוסף
he[1]: %(items)s נוספו

en: %(items)s removed | %(items)s removed
he[0]: %(items)s הוסר
he[1]: %(items)s הוסרו

en: %(labels)s changed | %(labels)s changed
he[0]: %(labels)s שונתה
he[1]: %(labels)s שונו

en: %(labels)s deleted | %(labels)s deleted
he[0]: %(labels)s נמחק
he[1]: %(labels)s נמחקו

en: %(labels)s set | %(labels)s set
he[0]: %(labels)s נקבע
he[1]: %(labels)s נקבעו

en: %(last)d of %(total)d
he: %(last)d מתוך %(total)d

en: %(link)s is not a valid TracLink
he: %(link)s אינו טראק-לינק חוקי

en: %(msg)s: No node %(path)s at revision %(rev)s
he: %(msg)s: לא קיים נתיב %(path)s במהדורה %(rev)s

en: %(name)s at version %(version)s
he: %(name)s בגרסה %(version)s

en: %(name)s is not a valid action.
he: %(name)s אינה פעולה חוקית.

en: %(num)d added | %(num)d added
he[0]: התווסף %(num)d
he[1]: %(num)d התווספו

en: %(num)d copied | %(num)d copied
he[0]: הועתק %(num)d
he[1]: %(num)d הועתקו

en: %(num)d day | %(num)d days
he[0]: יום %(num)d
he[1]: %(num)d ימים

en: %(num)d deleted | %(num)d deleted
he[0]: נמחק %(num)d
he[1]: %(num)d נמחקו

en: %(num)d diff | %(num)d diffs
he[0]: הפרש %(num)d
he[1]: %(num)d הפרשים

en: %(num)d edited | %(num)d edited
he[0]: נערך %(num)d
he[1]: %(num)d נערכו

en: %(num)d hour | %(num)d hours
he[0]: שעה %(num)d
he[1]: %(num)d שעות

en: %(num)d minute | %(num)d minutes
he[0]: דקה %(num)d
he[1]: %(num)d דקות

en: %(num)d month | %(num)d months
he[0]: חודש %(num)d
he[1]: %(num)d חודשים

en: %(num)d moved | %(num)d moved
he[0]: הועבר %(num)d
he[1]: %(num)d הועברו

en: %(num)d prop | %(num)d props
he[0]: מאפיין %(num)d
he[1]: %(num)d מאפיינים

en: %(num)d week | %(num)d weeks
he[0]: שבוע %(num)d
he[1]: %(num)d שבועות

en: %(num)d year | %(num)d years
he[0]: שנה %(num)d
he[1]: %(num)d שנים

en: %(num)i second | %(num)i seconds
he[0]: שנייה %(num)i
he[1]: %(num)i שניות

en: %(num)s match | %(num)s matches
he[0]: התאמה %(num)s
he[1]: %(num)s התאמות

en: %(num)s revision cached. | %(num)s revisions cached.
he[0]: מהדורה %(num)s נאגרה.
he[1]: %(num)s מהדורות נאגרו.

en: %(page)s created
he: %(page)s נוצר

en: %(page)s edited
he: %(page)s נערך

en: %(parent)s doesn't exist, can't create attachment
he: %(parent)s לא קיים, לא ניתן ליצור קובץ

en: %(path)s does not appear to be a Subversion repository.
he: %(path)s לא נראה כמו מצבור Subversion

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation on %(resource)s. You don't have the required permissions.
he: הרשאות %(perm)s נדרשות לביצוע פעולה זו על %(resource)s. אין לך את ההרשאות הנדרשות.

en: %(perm)s privileges are required to perform this operation. You don't have the required permissions.
he: הרשאות %(perm)s נדרשות לביצוע פעולה זו. אין לך את ההרשאות הנדרשות.

en: %(rev)s resynced on %(reponame)s.
he: %(rev)s סונכרנו עבור %(reponame)s.

en: %(size)s bytes
he: %(size)s בתים

en: %(start)d - %(stop)d of %(total)d
he: %(start)d - %(stop)d מתוך %(total)d

en: %(stat_title)s by
he: %(stat_title)s לפי

en: %(summary)s (cloned)
he: %(summary)s (משוכפל)

en: %(target)s in %(name)s
he: %(target)s ב%(name)s

en: %(type)s %(name)s does not exist.
he: %(type)s %(name)s לא קיים.

en: %(type)s value "%(name)s" already exists
he: הערך %(type)s "%(name)s" כבר קיים

en: %(value)s deleted
he: %(value)s נמחק

en: '%(group1)s' and '%(group2)s' milestone groups both are declared to be "catch-all" groups. Please check your configuration.
he: שתי קבוצות אבני הדרך '%(group1)s' ו-'%(group2)s' מוגדרות כקבוצות "catch-all". אנא בדוק את ההגדרות.

en: '%(groupname)s' milestone group reused status '%(status)s' already taken by other groups. Please check your configuration.
he: קבוצת אבני הדרך '%(groupname)s' עושה שימוש חוזר ב-'%(status)s' אשר תפוס כבר ע"י קבוצות אחרות. אנא בדוק את ההגדרות.

en: '%(name)s' is not a directory
he: '%(name)s' אינו תיקייה

en: '%(name)s' is not a file
he: '%(name)s' אינו קובץ

en: ''Initial version''
he: "גרסה ראשונית"

en: ''Plugin information not available''
he: "פרטי פלאגין לא זמינים"

en: ''System information not available''
he: "מידע מערכת לא זמין"

en: (%(age)s ago)
he: (לפני %(age)s)

en: (%(kind)s from [1:
                    %(old_path)s])
he: (%(kind)s מ-[1:
                   %(old_path)s])

en: (No files)
he: (אין קבצים)

en: (The file is empty)
he: (הקובץ ריק)

en: (Undefined)
he: (לא מוגדר)

en: (ascending)
he: (סדר עולה)

en: (blank page)
he: (דף ריק)

en: (comments: %(comments)s,
                     attachments: %(attachments)s)
he: (הערות: %(comments)s,
                     קבצים מצורפים: %(attachments)s)

en: (default)
he: (ברירת מחדל)

en: (descending)
he: (סדר יורד)

en: (empty)
he: (ריק)

en: (last modified by %(author)s)
he: (שונה לאחרונה ע"י %(author)s)

en: (less than one hour ago)
he: (לפני פחות משעה)

en: (log)
he: (יומן)

en: (more results for this group on next page)
he: (תוצאות נוספות מקבוצה זו בעמוד הבא)

en: (multiple changes)
he: (שינויים מרובים)

en: (no default)
he: (אין ברירת מחדל)

en: (none)
he: (ללא)

en: (root)
he: (בסיס)

en: (size limit %(value)s)
he: (הגבלת גודל %(value)s)

en: (this ticket)
he: (טיקט זה)

en: (ticket not yet created)
he: (טיקט טרם נוצר)

en: (toggle deleted branches)
he: (הצג / הסתר ענפים שנמחקו)

en: (unknown template location)
he: (מיקום תבנית לא ידוע)

en: <Author field>
he: <שדה מחבר>

en: <number> must be a number
he: <מספר> חייב להיות מספר

en: A new name is mandatory for a rename.
he: חובה לספק שם חדש לצורך שינוי שם.

en: About Trac
he: אודות טראק

en: Absolute format
he: פורמט מוחלט

en: Action
he: פעולה

en: Action is no longer defined
he: ההרשאה אינה מוגדרת יותר

en: Action:
he: פעולה:

en: Action: %(action)s
he: פעולה: %(action)s

en: Actions
he: פעולות

en: Add
he: הוסף

en: Add %(label_singular)s
he: הוסף %(label_singular)s

en: Add Alias:
he: הוסף כינוי:

en: Add Attachment to [1:%(parent)s]
he: צרף קובץ ל[1:%(parent)s]

en: Add Comment
he: הוסף הערה

en: Add Component:
he: הוסף מרכיב:

en: Add Field:
he: הוסף שדה:

en: Add Milestone:
he: הוסף אבן דרך:

en: Add Repository:
he: הוסף מצבור:

en: Add Subject to Group:
he: הוסף סובייקט לקבוצה:

en: Add Version:
he: הוסף גרסה:

en: Add a user or group to an existing permission group.
he: הוסף משתמש או קבוצה לקבוצת הרשאות קיימת.

en: Add attachment
he: הוסף קובץ מצורף

en: Add milestone
he: הוסף אבן דרך

en: Add new milestone
he: הוסף אבן דרך חדשה

en: Add to Cc
he: הוסף לרשימת מכותבים

en: Add/Remove from Cc
he: הוסף / הסר מרשימת מכותבים

en: Added
he: התווסף

en: Adjust edit area height:
he: שנה גודל תיבת עריכה

en: Admin
he: ניהול

en: Administration
he: ניהול

en: Administration:
he: ניהול:

en: Advanced
he: מתקדם

en: Age
he: גיל

en: Alias
he: כינוי

en: Alias of %(repo)s
he: כינוי של %(repo)s

en: Aliases:
he: כינויים:

en: All upper-cased tokens are reserved for permission names
he: סימולים בעלי אותיות גדולות בלבד שמורים לשמות הרשאות

en: Already logged in as %(user)s.
he: כבר מחובר בתור %(user)s.

en: And
he: וגם

en: Annotate each line with the last changed revision (this can be time consuming...)
he: סמן בכל שורה את מספר המהדורה האחרונה בה חל שינוי (הפעולה עלולה לארוך זמן רב...)

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Are you sure you want to completely delete this page?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק לחלוטין דף זה?

en: Are you sure you want to delete this attachment?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הקובץ המצורף הזה?

en: Are you sure you want to delete this milestone?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק אבן דרך זו?

en: Are you sure you want to delete this report?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק דו"ח זה?

en: Are you sure you want to delete this ticket comment?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הערת הטיקט הזאת?

en: Are you sure you want to delete this ticket?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הטיקט הזה?

en: Are you sure you want to delete version %(version)s of this page?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את גרסה %(version)s של דף זה?

en: Arguments
he: ארגומנט

en: As long as you don't add any items to the list, this field
                will remain completely hidden from the user interface.
he: כל עוד לא תוסיף פריטים לרשימה, שדה זה
                יישאר מוסתר לחלוטין בממשק המשתמש.

en: Attach another file
he: צרף קובץ נוסף

en: Attach file
he: צרף קובץ

en: Attachment
he: צרופה

en: Attachment '%(filename)s' not found
he: קובץ מצורף '%(filename)s' לא נמצא.

en: Attachment '%(id)s' in %(parent)s
he: קובץ מצורף '%(id)s' ב-%(parent)s

en: Attachment '%(title)s' does not exist.
he: קובץ מצורף '%(title)s' לא קיים.

en: Attachment Info
he: פרטי קובץ מצורף

en: Attachment field %(field)s is invalid: %(message)s
he: שדה %(field)s של קובץ מצורף לא חוקי: %(message)s

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attachments of %(parent)s
he: קבצים מצורפים של %(parent)s

en: Auth
he: אשרה

en: Authentication information not available. Please refer to the %(inst_doc)s.
he: נתוני זיהוי לא זמינים. אנא פנה ל%(inst_doc)s.

en: Author
he: מחבר

en: Author:
he: מחבר:

en: Available Projects
he: פרויקטים זמינים

en: Available Reports
he: דו"חות זמינים

en: Available actions:
he: פעולות זמינות:

en: Back to %(parent)s
he: חזרה ל-%(parent)s

en: Back to %(wikipage)s
he: חזרה ל-%(wikipage)s

en: Back to Query
he: חזרה לשאילתא

en: Back to Roadmap
he: חזרה למפת הדרכים

en: Back to Ticket #%(num)s
he: חזרה לטיקט #%(num)s

en: Backing up database ...
he: מגבה מסד נתונים ...

en: Bad request
he: בקשה לא תקינה

en: Base directory '%(env)s' does not exist. Please create it manually and retry.
he: תיקיית בסיס '%(env)s' לא קיימת. יש ליצור את התיקייה באופן ידני ולנסות שוב.

en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Basics
he: בסיסי

en: Batch Modify
he: עריכה בקבוצה

en: Batch modification fields
he: שדות לעריכה בקבוצה

en: Batch modification to %(tickets)s by %(author)s:
he: עריכה מרובה של %(tickets)s ע"י %(author)s:

en: Before you do that, though, please first try
                    [1:[2:searching]
                    for similar issues], as it is quite likely that this problem
                    has been reported before. For questions about installation
                    and configuration of Trac or its plugins, please try the
                    [3:mailing list]
                    instead of creating a ticket.
he: לפני שתעשה זאת, אנא נסה תחילה [1:[2:לחפש]
                    סוגיות דומות], הואיל וייתכן שבעיה זו כבר דווחה בעבר.
                    לשאלות בנושא התקנה והגדרות של טראק או של פלאגינים,
                    אנא נסה לפנות [3:לרשימת התפוצה]
                    במקום לפתוח טיקט חדש.

en: Blame
he: האשמה

en: Blank lines
he: שורות ריקות

en: Branch
he: ענף

en: Branch head
he: ראש הענף

en: Browse Source
he: סייר קבצים

en: Browse at revision %(rev)s
he: סייר במהדורה %(rev)s

en: Browse repository path %(path)s
he: עיין במצבור בנתיב %(path)s

en: Browser's language
he: שפת הדפדפן

en: By %(author)s
he: ע"י %(author)s

en: Can't compare across different repositories: %(old)s vs. %(new)s
he: לא ניתן להשוות בין מצבורים שונים: %(old)s כנגד %(new)s

en: Can't rename to existing %(name)s page.
he: לא ניתן לשנות שם לדף הקיים %(name)s.

en: Can't synchronize with repository "%(name)s" (%(error)s). Look in the Trac log for more information.
he: לא ניתן להסתנכרן עם מצבור "%(name)s" (%(error)s). בדוק ביומן של טראק לפרטים נוספים.

en: Can't upload empty file
he: לא ניתן להעלות קובץ ריק

en: Can't use %(annotator)s annotator: %(error)s
he: לא ניתן להשתמש במדגיש %(annotator)s: %(error)s

en: Can't view %(link)s:
he: לא ניתן להציג %(link)s:

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel comment edit
he: בטל עריכת הערה

en: Cannot create attachment "%(att)s" as %(realm)s:%(id)s is invalid
he: לא ניתן ליצור צרופה "%(att)s" הואיל ו-%(realm)s:%(id)s אינו תקין

en: Cannot export to %(filename)s: %(error)s
he: לא ניתן לייצא לקובץ %(filename)s: %(error)s

en: Cannot import from %(filename)s line %(line)d: %(error)s
he: לא ניתן לייבא מקובץ %(filename)s שורה %(line)d: %(error)s

en: Cannot import from %(filename)s: %(error)s
he: לא ניתן לייבא מקובץ %(filename)s: %(error)s

en: Cannot load Python bindings for MySQL
he: לא ניתן לטעון Python bindings עבור MySQL

en: Cannot load Python bindings for PostgreSQL
he: לא ניתן לטעון Python bindings עבור PostgreSQL

en: Cannot load Python bindings for SQLite
he: לא ניתן לטעון Python bindings עבור MySQL

en: Cannot remove permission %(action)s for user %(user)s.
he: לא ניתן להסיר את ההרשאה %(action)s עבור המשתמש %(user)s.

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as %(realm)s:%(id)s is invalid
he: לא ניתן לשייך מחדש קובץ מצורף "%(att)s" הואיל ו-%(realm)s:%(id)s אינו תקין

en: Cannot reparent attachment "%(att)s" as it already exists in %(realm)s:%(id)s
he: לא ניתן לשייך מחדש קובץ מצורף "%(att)s" הואיל והוא כבר קיים ב-%(realm)s:%(id)s

en: Cannot synchronize a single revision on multiple repositories
he: לא ניתן לסנכרן מהדורה בודדת במצבורים מרובים

en: Case changes
he: שינויי Case

en: Cc
he: מכותבים

en: Change
he: שינוי

en: Change History
he: שנה היסטוריה

en: Change History for [1:%(name)s]
he: שנה היסטוריה עבור [1:%(name)s]

en: Change Properties
he: שנה מאפיינים

en: Change history
he: שנה היסטוריה

en: Change information
he: פרטי שינוי

en: Change information for future version %(version)s (modified by %(author)s):
he: פרטי שינויים לגרסה עתידית %(version)s (שונה ע"י %(author)s):

en: Change tickets
he: שנה טיקטים

en: ChangeLog
he: יומן-שינויים

en: ChangeLog for %(path)s
he: יומן-שינויים עבור %(path)s

en: ChangeLog for %(path)s in %(repo)s
he: יומן-שינויים עבור %(path)s ב%(repo)s

en: Changed by %(author)s
he: שונה ע"י %(author)s

en: Changes
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
he: שינויים
    מ-[1:%(old_path)s]
    ב[2:מה'%(old_rev)s]
    עד [3:%(new_path)s]
    ב[4:מה'%(new_rev)s]

en: Changes (by %(author)s):
he: שינויים (ע"י %(author)s):

en: Changes between
              [1:Initial Version] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
he: שינויים בין
              [1:גרסה ראשונית] ו-
              [2:גרסה %(new)s] של
              [3:%(name)s]

en: Changes between
              [1:Version %(old)s] and
              [2:Version %(new)s] of
              [3:%(name)s]
he: שינויים בין
              [1:גרסה %(old)s] ו-
              [2:גרסה %(new)s] של
              [3:%(name)s]

en: Changes from
              [1:Version %(new)s] of
              [2:%(name)s]
he: שינויים מאז
              [1:גרסה %(new)s] של
              [2:%(name)s]

en: Changes in %(reponame)s
                  from [1:%(old_path)s]
                  at [2:r%(old_rev)s]
                  to [3:%(new_path)s]
                  at [4:r%(new_rev)s]
he: שינויים ב%(reponame)s
    מ-[1:%(old_path)s]
    ב[2:מה'%(old_rev)s]
    עד [3:%(new_path)s]
    ב[4:מה'%(new_rev)s]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]
he: שינויים ב-[1:%(new_path)s]
    [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]]

en: Changes in [1:%(new_path)s]
                  [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] in %(reponame)s
he: שינויים ב-[1:%(new_path)s]
    [2:\[%(old_rev)s:%(new_rev)s\]] ב%(reponame)s

en: Changeset  | Changesets
he[0]: קבוצת שינויים
he[1]: קבוצות שינויים

en: Changeset %(id)s
he: קבוצת שינויים %(id)s

en: Changeset %(id)s for %(path)s
he: קבוצת שינויים %(id)s עבור %(path)s

en: Changeset %(rev)s
he: קבוצת שינויים %(rev)s

en: Changeset %(rev)s in %(repo)s
he: קבוצת שינויים %(rev)s ב-%(repo)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
he: קבוצת שינויים [1:%(new_rev)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s]
                  for [2:%(new_path)s]
he: קבוצת שינויים [1:%(new_rev)s]
    עבור [2:%(new_path)s]

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
he: קבוצת שינויים [1:%(new_rev)s] ב%(reponame)s

en: Changeset [1:%(new_rev)s] in %(reponame)s
                  for [2:%(new_path)s]
he: קבוצת שינויים [1:%(new_rev)s] ב%(reponame)s
    עבור [2:%(new_path)s]

en: Changeset in %(repo)s  | Changesets in %(repo)s
he[0]: קבוצת שינויים ב-%(repo)s
he[1]: קבוצות שינויים ב-%(repo)s

en: Changesets
he: קבוצות-שינויים

en: Changesets in all repositories
he: קבוצות שינויים בכל המצבורים

en: Clear
he: נקה

en: Clearsilver templates are no longer supported, please contact your Trac administrator.
he: אין יותר תמיכה בתבניות Clearsilver. צור קשר עם מנהלן הטראק.

en: Clone
he: שכפול

en: Cloned from #%(id)s:
    ----
    %(description)s
he: משוכפל מ#%(id)s:
    ----
    %(description)s

en: Closed
he: סגור

en: Closed %(closed)s
he: %(closed)s נסגר

en: Code fragment:
he: קטע קוד:

en: Columns
he: עמודות

en: Comma-delimited Text
he: טקסט מופרד-פסיקים

en: Command not found
he: פקודה לא נמצאה

en: Comment
he: הערה

en: Comment %(cnum)s for Ticket #%(id)s
he: הערה %(cnum)s לטיקט #%(id)s

en: Comment %(num)s not found
he: הערה מס' %(num)s לא נמצאה

en: Comment (by %(author)s):
he: הערה (מאת %(author)s):

en: Comment about this change (optional):
he: הערה עבור שינוי זה (רשות):

en: Comment:
he: הערה:

en: Comments only
he: הערות בלבד

en: Completed
he: הושלם

en: Completed %(duration)s ago (%(date)s)
he: הושלם לפני %(duration)s (%(date)s)

en: Completed:
he: הושלם:

en: Completion date may not be in the future
he: לא ניתן לקבוע תאריך השלמה עתידי

en: Completion error: %(err)s
he: שגיאה בהשלמה: %(err)s

en: Component
he: מרכיב

en: Component %(name)s already exists.
he: המרכיב %(name)s כבר קיים.

en: Component %(name)s does not exist.
he: מרכיב %(name)s לא קיים.

en: Components
he: מרכיבים

en: Compose a new ticket query by selecting filters and columns to display.
he: צור שאילתת טיקטים חדשה ע"י בחירת פילטרים ועמודות להצגה.

en: Configuration
he: קונפיגורציה

en: Configuration Error
he: שגיאת קונפיגורציה

en: Configuring Authentication
he: הגדרות זיהוי ואימות

en: Configuring your date format will result in formatting
          and parsing datetime displayed on this site to use your date format
          instead of that of the server.
he: שינוי הגדרות פורמט התאריך יגרום לכך שהתאריכים 
          המוצגים באתר זה יוצגו באמצעות הפורמט שבחרת במקום
          בזה של השרת.

en: Configuring your language will result in all text
          displayed on this site to use your language instead of that of the
          server.
he: שינוי הגדרת השפה יגרום לכך שכל הטקסט המוצג באתר
          יוצג באמצעות השפה שבחרת במקום בשפת השרת.

en: Configuring your relative/absolute format will result in
          formatting datetime displayed on this site to use your format instead of
          that of the server.
he: שינוי הגדרות פורמט יחסי/מוחלט יגרום לכך שהתאריכים והשעות
          המוצגים באתר זה יוצגו באמצעות הפורמט שבחרת במקום
          בזה של השרת.

en: Configuring your time zone will result in all
          dates and times displayed on this site to use your time zone
          instead of that of the server.
he: שינוי הגדרות אזור הזמן יגרום לכך שכל התאריכים והזמנים
          המוצגים באתר זה יוצגו באמצעות אזור הזמן שבחרת במקום
          בזה של השרת.

en: Console
he: מסוף

en: Context Navigation
he: ניווט לפי הקשר

en: Continue browsing through the current list of results,
                  from the last selected report or custom query.
he: המשך לעיין ברשימת התוצאות הנוכחית, מתוך הדו"ח האחרון או השאילתא המותאמת-אישית האחרונה שנבחרו.

en: Copied or renamed
he: הועתק או שונה-שם

en: Copy report
he: העתק דו"ח

en: Copying resources from:
he: מעתיק משאבים מ:

en: Copyright &copy; %(year)s %(edgewall)s
he: כל הזכויות שמורות &copy; %(year)s %(edgewall)s

en: Could not delete attachment
he: לא ניתן למחוק קובץ מצורף

en: Could not reparent attachment %(name)s
he: לא ניתן לשייך מחדש קובץ מצורף %(name)s

en: Couldn't open Subversion repository %(path)s: %(svn_error)s
he: לא ניתן לפתוח מאגר Subversion %(path)s: %(svn_error)s

en: Create
he: צור

en: Create New Report
he: צור דו"ח חדש

en: Create New Ticket
he: יצירת טיקט חדש

en: Create a copy of this ticket
he: צור עותק של טיקט זה

en: Create new report
he: צור דו"ח חדש

en: Create new report from current query
he: צור דו"ח חדש משאילתא נוכחית

en: Create this page
he: צור דף זה

en: Create ticket
he: צור טיקט

en: Created
he: נוצר

en: Creating a new Trac environment at %(envname)s
he: יוצר סביבת טראק חדשה ב-%(envname)s

en: Creating and Initializing Project
he: יוצר ומאתחל פרויקט.

en: Creating scripts.
he: יוצר סקריפטים.

en: Current state no longer exists
he: מצב נוכחי כבר לא קיים

en: Custom Query
he: שאילתא מותאמת

en: Database "%(path)s" not found.
he: מסד הנתונים "%(path)s" לא נמצא.

en: Database already exists at %(path)s
he: מסד נתונים כבר קיים ב-%(path)s

en: Database connection string [%(default)s]>
he: מחרוזת התחברות למסד הנתונים [%(default)s]>

en: Database is up to date, no upgrade necessary.
he: מסד הנתונים עדכני, אין צורך בשדרוג.

en: Database newer than Trac version
he: מסד הנתונים חדש יותר מגרסת טראק

en: Date
he: תאריך

en: Date & Time
he: תאריך ושעה

en: Date format:
he: תבנית תאריך:

en: Date relative/absolute format:
he: פורמט תאריך יחסי/מוחלט:

en: Date:
he: תאריך:

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Repository
he: מצבור ברירת מחדל

en: Default date format
he: תבנית תאריך ברירת מחדל

en: Default date format:
he: תבנית תאריך ברירת מחדל:

en: Default format
he: פורמט ברירת מחדל

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Default language:
he: שפת ברירת מחדל:

en: Default time zone
he: אזור זמן ברירת מחדל

en: Default timezone:
he: אזור זמן ברירת מחדל:

en: Default:
he: ברירת מחדל:

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Milestone %(name)s
he: מחק אבן דרך %(name)s

en: Delete Report {%(num)s} %(title)s
he: מחק דו"ח {%(num)s} %(title)s

en: Delete Ticket #%(id)s
he: מחק טיקט #%(id)s

en: Delete [1:%(name)s]
he: מחק [1:%(name)s]

en: Delete [1:Ticket #%(id)s]
he: מחק [1:טיקט #%(id)s]

en: Delete attachment
he: מחק קובץ מצורף

en: Delete comment
he: מחק הערה

en: Delete comment %(num)s
he: מחק הערה %(num)s

en: Delete comment %(num)s on Ticket #%(id)s
he: מחק הערה %(num)s בטיקט #%(id)s

en: Delete milestone
he: מחק אבן דרך

en: Delete page
he: מחק דף

en: Delete query
he: מחק שאילתא

en: Delete report
he: מחק דו"ח

en: Delete report {%(id)s} corresponding to this query
he: מחק דו"ח {%(id)s} השייך לשאילתא זו

en: Delete this version
he: מחק גרסה זו

en: Delete those versions
he: מחק גרסאות אלו

en: Delete ticket
he: מחק טיקט

en: Delete version %(old_version)d to version %(version)d
he: מחק גרסאות %(old_version)d עד version %(version)d

en: Delete version %(version)d
he: מחק גרסה %(version)d

en: Delete version %(version)s of [1:%(name)s]
he: מחק גרסה %(version)s of [1:%(name)s]

en: Delete versions %(from)s to %(to)s of [1:%(name)s]
he: מחק גרסאות %(from)s עד %(to)s של [1:%(name)s]

en: Deleted pages
he: דפים שנמחקו

en: Description
he: תיאור מפורט

en: Description (you may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here):
he: תיאור (ניתן להשתמש ב-
                    [1:ויקי-פורמט]
                    כאן):

en: Description (you may use [1:WikiFormatting] here):
he: תיאור (ניתן להשתמש ב-[1:ויקי-פורמט] כאן):

en: Description changed by %(author)s:
he: פירוט שונה ע"י %(author)s:

en: Description of the file (optional):
he: תיאור הקובץ (רשות):

en: Description:
he: פירוט:

en: Description: (you may use [1:WikiFormatting] here)
he: פירוט: (ניתן להשתמש ב[1:ויקי-פורמט] כאן)

en: Did you mean this? | Did you mean one of these?
he[0]: האם התכוונת לזה?
he[1]: האם התכוונת לאחד מאלה?

en: Diff
he: הפרש

en: Diff [%(old_rev)s:%(new_rev)s] for %(path)s
he: הפרש [%(old_rev)s:%(new_rev)s] עבור %(path)s

en: Diff from %(old_path)s@%(old_rev)s to %(new_path)s@%(new_rev)s
he: הפרש מ-%(old_path)s@%(old_rev)s ל-%(new_path)s@%(new_rev)s

en: Diff from Old Revision to New Revision (as selected in the Diff column)
he: הפרש ממהדורה ישנה למהדורה חדשה (כפי שנבחר בעמודת ההפרש)

en: Diff mismatch: Base is a %(oldnode)s (%(oldpath)s in revision %(oldrev)s) and Target is a %(newnode)s (%(newpath)s in revision %(newrev)s).
he: חוסר התאמה בהפרש: הבסיס הוא %(oldnode)s (%(oldpath)s במהדורה %(oldrev)s) והיעד הוא %(newnode)s (%(newpath)s במהדורה %(newrev)s).

en: Differences
he: הפרשים

en: Directory
he: תיקייה

en: Directory exists and is not empty.
he: תיקייה קיימת ואינה ריקה.

en: Directory:
he: תיקייה:

en: Display a list of all installed Wiki macros, including documentation if
    available.
    
    Optionally, the name of a specific macro can be provided as an argument. In
    that case, only the documentation for that macro will be rendered.
    
    Note that this macro will not be able to display the documentation of
    macros if the `PythonOptimize` option is enabled for mod_python!
he: הצג רשימה של ויקי-מאקרו-ים, כולל תיעוד אם קיים.
    
    אופציונאלית, ניתן להעביר שם של מאקרו ספציפי כארגומנט. במקרה זה יוצג תיעוד רק עבור המאקרו הזה.
    
    שים לב שמאקרו זה לא יוכל להציג תיעוד של מאקרו-ים אם האופציה `PythonOptimize` מופעלת עבור mod_python!

en: Display a structural outline of the current wiki page, each item in the
    outline being a link to the corresponding heading.
    
    This macro accepts four optional parameters:
    
     * The first is a number or range that allows configuring the minimum and
       maximum level of headings that should be included in the outline. For
       example, specifying "1" here will result in only the top-level headings
       being included in the outline. Specifying "2-3" will make the outline
       include all headings of level 2 and 3, as a nested list. The default is
       to include all heading levels.
     * The second parameter can be used to specify a custom title (the default
       is no title).
     * The third parameter selects the style of the outline. This can be
       either `inline` or `pullout` (the latter being the default). The
       `inline` style renders the outline as normal part of the content, while
       `pullout` causes the outline to be rendered in a box that is by default
       floated to the right side of the other content.
     * The fourth parameter specifies whether the outline is numbered or not.
       It can be either `numbered` or `unnumbered` (the former being the
       default). This parameter only has an effect in `inline` style.
he: הצג מתאר מבני של עמוד הויקי הנוכחי, כאשר כל פריט במתאר הינו קישור לכותרת המתאימה.
    
    מאקרו זה מקבל ארבעה פרמטרים אופציונאליים:
    
     * הראשון הוא מספר או טווח המאפשר להגדיר את הרמות המזערית והמירבית
       של כותרות שאמורות להיכלל במתאר. לדוגמה, העברת ערך "1" תגרום לכך שרק
       כותרות מהרמה העליונה ביותר יהיו חלק מהמתאר. העברת ערך "2-3" תגרום למתאר
       לכלול את כל הכותרות ברמות 2 ו-3, כרשימה מקוננת. ברירת המחדל היא לכלול כותרות בכל הרמות.
     * ניתן להשתמש בפרמטר השני ע"מ לקבוע כותרת מותרמת אישית (ברירת המחדל היא ללא כותרת).
     * הפרמטר השלישי בוחר את הסגנון של המתאר. זה יכול להיות
       `inline` או `pullout` (כאשר הערך השני הוא ברירת המחדל). סגנון
       `inline` גורם להצגת המתאר כחלק רגיל מהתוכן, בעוד סגנון
       `pullout` גורם להצגת המתאר במסגרת הצפה משמאל לתוכן, כברירת מחדל.
     * הפרמטר הרביעי קובע אם המתאר ממוספר או לא.
       הערך יכול להיות `numbered` או `unnumbered` (כאשר הערך הראשון הוא
       ברירת המחדל). לפרמטר זה יש השפעה רק בשימוש בסגנון `inline`.

en: Display a table of content for the Trac guide.
    
    This macro shows a quick and dirty way to make a table-of-contents
    for the Help/Guide. The table of contents will contain the Trac* and
    WikiFormatting pages, and can't be customized. Search for TocMacro for a
    a more customizable table of contents.
he: הצג תוכן עניינים למדריך טראק.
    
    מאקרו זה מספק דרך מהירה ומלוכלכת לייצר תוכן עניינים עבור העזרה/מדריך.
    תוכן העניינים יכיל את העמודים Trac* ו-WikiFormatting, ולא ניתן להתאמה.
    יש לחפש את TocMacro עבור תוכן עניינים הניתן להתאמה.

en: Display help for trac-admin commands.
    
    Examples:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # all commands
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # all wiki commands
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # the "wiki export" command
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # the upgrade command
    }}}
he: הצג עזרה עבור פקודות trac-admin.
    
    דוגמאות:
    {{{
    [[TracAdminHelp]]               # כל הפקודות
    [[TracAdminHelp(wiki)]]         # כל פקודות ויקי
    [[TracAdminHelp(wiki export)]]  # פקודת "wiki export"
    [[TracAdminHelp(upgrade)]]      # פקודת העדכון
    }}}

en: Display only the icon or symbol for
          short inline buttons, and hide the text caption.
he: הצג רק את האייקון או הסמל עבור
          כפתורים קצרים, והסתר את הכיתוב המילולי.

en: Do you have cookies enabled?
he: האם cookies מופעל אצלך?

en: Does an environment already exist?
he: האם כבר קיימת סביבה?

en: Don't show the various help links.
          This reduces the verbosity of the pages.
he: אל תציג את קישורי העזרה.
            זה מפחית את העומס בעמודים.

en: Done.
he: בוצע.

en: Download
he: הורד

en: Download all attachments as:
he: הורד את כל הצרופות בתור:

en: Download as Zip archive
he: הורד כארכיון Zip

en: Download failed
he: הורדה נכשלה

en: Download in other formats:
he: הורד בפורמטים אחרים:

en: Due
he: יעד

en: Due in %(duration)s (%(date)s)
he: יעד בעוד %(duration)s (%(date)s)

en: Due:
he: יעד:

en: E-mail address and user name can be saved in the [1:Preferences].
he: ניתן לשמור כתובת אימיל ושם משתמש ב[1:העדפות].

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Milestone %(name)s
he: ערוך אבן דרך %(name)s

en: Edit Report {%(num)d} %(title)s
he: ערוך דו"ח {%(num)d} %(title)s

en: Edit comment %(cnum)s
he: ערוך הערה %(cnum)s

en: Edit milestone
he: ערוך אבן דרך

en: Edit query
he: ערוך שאילתא

en: Edit report
he: ערוך דו"ח

en: Edit report {%(id)s} corresponding to this query
he: ערוך דו"ח {%(id)s} השייך לשאילתא זו

en: Edit side-by-side
he: ערוך צד-מול-צד

en: Edit this milestone
he: ערוך אבן דרך זו

en: Edit this page
he: ערוך דף זה

en: Editing %(name)s
he: עורך %(name)s

en: Edits
he: עריכות

en: Email
he: אימייל

en: Email address:
he: כתובת אימייל:

en: Embed an image in wiki-formatted text.
    
    The first argument is the file specification. The file specification may
    reference attachments in three ways:
     * `module:id:file`, where module can be either '''wiki''' or '''ticket''',
       to refer to the attachment named ''file'' of the specified wiki page or
       ticket.
     * `id:file`: same as above, but id is either a ticket shorthand or a Wiki
       page name.
     * `file` to refer to a local attachment named 'file'. This only works from
       within that wiki page or a ticket.
    
    Also, the file specification may refer to repository files, using the
    `source:file` syntax (`source:file@rev` works also).
    
    Files can also be accessed with a direct URLs; `/file` for a
    project-relative, `//file` for a server-relative, or `http://server/file`
    for absolute location of the file.
    
    The remaining arguments are optional and allow configuring the attributes
    and style of the rendered `<img>` element:
     * digits and unit are interpreted as the size (ex. 120, 25%)
       for the image
     * `right`, `left`, `center`, `top`, `bottom` and `middle` are interpreted
       as the alignment for the image (alternatively, the first three can be
       specified using `align=...` and the last three using `valign=...`)
     * `link=some TracLinks...` replaces the link to the image source by the
       one specified using a TracLinks. If no value is specified, the link is
       simply removed.
     * `nolink` means without link to image source (deprecated, use `link=`)
     * `key=value` style are interpreted as HTML attributes or CSS style
       indications for the image. Valid keys are:
        * align, valign, border, width, height, alt, title, longdesc, class,
          margin, margin-(left,right,top,bottom), id and usemap
        * `border`, `margin`, and `margin-`* can only be a single number
        * `margin` is superseded by `center` which uses auto margins
    
    Examples:
    {{{
        [[Image(photo.jpg)]]                           # simplest
        [[Image(photo.jpg, 120px)]]                    # with image width size
        [[Image(photo.jpg, right)]]                    # aligned by keyword
        [[Image(photo.jpg, nolink)]]                   # without link to source
        [[Image(photo.jpg, align=right)]]              # aligned by attribute
    }}}
    
    You can use image from other page, other ticket or other module.
    {{{
        [[Image(OtherPage:foo.bmp)]]    # if current module is wiki
        [[Image(base/sub:bar.bmp)]]     # from hierarchical wiki page
        [[Image(#3:baz.bmp)]]           # if in a ticket, point to #3
        [[Image(ticket:36:boo.jpg)]]
        [[Image(source:/images/bee.jpg)]] # straight from the repository!
        [[Image(htdocs:foo/bar.png)]]   # image file in project htdocs dir.
    }}}
    
    ''Adapted from the Image.py macro created by Shun-ichi Goto
    <gotoh@taiyo.co.jp>''
he: שלב תמונה בטקסט בפורמט-ויקי.
    
    הארגומנט הראשון הוא פירוט הקובץ. פירוט הקובץ יכול להפנות לצרופות בשלוש דרכים:
     * `module:id:file`, כאשר module יכול להיות '''wiki''' או '''ticket''',
       ע"מ להפנות לצרופה בשם ''file'' לעמוד הויקי או הטיקט המתאימים.
     * `id:file`: כמו לעיל, כאשר id הוא קיצור לטיקט או שם עמוד ויקי.
     * `file` מתייחס לצרופה מקומית בשם 'file'. זה עובד רק מתוך אותו עמוד ויקי או טיקט.
    
    ניתן לגשת לקבצים גם באמצעות כתובות URL ישירות; `/file` עבור מיקום
    יחסי לפרויקט, `//file` עבור מיקום יחסי לשרת, או `http://server/file`
    עבור מיקום אבסולוטי של הקובץ.
    
    הארגומנטים הנותרים הם אופציונאליים ומאפשרים להגדיר את המאפיינים והסגנון של אלמנט ה-`<img>`:
     * ספרות ויחידות קובעות את גודל התמונה (כגון 120, 25%)
     * `right`, `left`, `center`, `top`, `bottom` ו-`middle` קובעים
       את היישור של התמונה (לחילופין, ניתן לקבוע את השלושה הראשונים ע"י
       `align=...` ואת השלושה האחרונים ע"ע `valign=...`)
     * `link=some TracLinks...` מחליף את הקישור למקור התמונה בקישור
       הניתן באמצעות TracLinks. אם לא ניתן ערך, הקישור מוסר.
     * `nolink` משמש להסרה הקישור למקור התמונה (מיושן, יש להשתמש ב-`link=`)
     * ערכים בסגנון `key=value` מפורשים בתור מאפייני HTML או סגנונות CSS
       עבור התמונה. ערכי מפתח רלוונטיים כוללים:
        * align, valign, border, width, height, alt, title, longdesc, class,
          margin, margin-(left,right,top,bottom), id & usemap
        * `border`, `margin`, & `margin-`* יכולים להיות מספר בודד בלבד
        * `margin` הוחלף ע"י `center` אשר משתמש בשוליים אוטומאטיים
    
    דוגמאות:
    {{{
        [[Image(photo.jpg)]]                           # הכי פשוט
        [[Image(photo.jpg, 120px)]]                    # עם רוחב תמונה
        [[Image(photo.jpg, right)]]                    # מיושר עפ"י מילת מפתח
        [[Image(photo.jpg, link=)]]                   # ללא קישור למקור
        [[Image(photo.jpg, align=right)]]              # מיושר עפ"י מאפיין
    }}}
    
    ניתן להשתמש בתמונות מעמודים אחרים, טיקטים אחרים, או מודולים אחרים
    {{{
        [[Image(OtherPage:foo.bmp)]]    # אם המודול הנוכחי הוא ויקי
        [[Image(base/sub:bar.bmp)]]     # מתוך עמוד ויקי היררכי
        [[Image(#3:baz.bmp)]]           # אם בתוך טיקט, מתייחס ל-#3
        [[Image(ticket:36:boo.jpg)]]
        [[Image(source:/images/bee.jpg)]] # ישירות מתוך המצבור!
        [[Image(htdocs:foo/bar.png)]]   # קובץ התמונה נמצא בתיקיית htdocs של הפרויקט.
    }}}
    
    ''הותאם מתוך מאקרו Image.py שנוצר ע"י Shun-ichi Goto
    <gotoh@taiyo.co.jp>''

en: Enable JavaScript to display the workflow graph.
he: אפשר ל-JavaScript להציג את גרף זרימת-העבודה.

en: Enable access keys
he: אפשר מקשי גישה

en: Enabled
he: מופעל

en: Enabled Plugins:
he: פלאגינים פעילים:

en: Error
he: שגיאה

en: Error reading '%(file)s', make sure it is readable.
he: שגיאה בקריאת '%(file)s', יש לוודא שהקובץ ניתן לקריאה.

en: Error renaming session
he: שגיאה בשינוי שם שיחה

en: Error while removing wiki-macros: %(err)s
    Trac doesn't load plugins from wiki-macros anymore. Please remove it by hand.
he: שגיאה בעת הסרת ויקי-מאקרו-ים: %(err)s
    טראק כבר לא תומך בטעינת פלאגינים מויקי-מאקרו-ים. אנא הסר אותם ידנית.

en: Error with navigation contributor "%(name)s"
he: שגיאה בספק ניווט "%(name)s"

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. The default value has not been saved.
he: שגיאה בכתיבה ל-trac.ini, יש לוודא שלשרת יש גישת כתיבה לקובץ. ערך ברירת המחדל לא נשמר.

en: Error writing to trac.ini, make sure it is writable by the web server. Your changes have not been saved.
he: שגיאה בכתיבה ל-trac.ini, יש לוודא שלשרת יש גישת כתיבה לקובץ. השינויים שלך לא נשמרו.

en: Error:
he: שגיאה:

en: Error: %(message)s
he: שגיאה: %(message)s

en: Error: %(msg)s
he: שגיאה: %(msg)s

en: Error: Can't get description for macro %(name)s
he: שגיאה: לא נמצא תיאור למאקרו %(name)s

en: Error: Forbidden character sequence "--" in htmlcomment wiki code block
he: שגיאה: רצף התווים "--" אסור בהערת-HTML בקטע קוד ויקי

en: Event provider %(name)s failed for filters %(kinds)s:
he: ספק האירועים %(name)s נכשל עבור הפילטרים %(kinds)s:

en: Example: The current time is [1:%(time)s] (UTC).
he: דוגמא: השעה הנוכחית היא [1:%(time)s] (UTC).

en: Failed to create environment.
he: כישלון ביצירת סביבה.

en: Failed to open environment: %(err)s
he: כישלון בפתיחת סביבה: %(err)s

en: File
he: קובץ

en: File "%(file)s", line %(line)s, in %(function)s
he: קובץ "%(file)s", שורה %(line)s, ב-%(function)s

en: File %(file)s,
                    [1:%(size)s]
                    (added by %(author)s, %(date)s)
he: קובץ %(file)s,
                    [1:%(size)s]
                    (התווסף ע"י %(author)s, %(date)s)

en: File %(path)s not found
he: הקובץ %(path)s לא נמצא

en: File '%(name)s' exists
he: קובץ '%(name)s' קיים

en: File: | Files:
he[0]: קובץ:
he[1]: קבצים:

en: File: [1:]
he: קובץ: [1:]

en: Filters
he: פילטרים

en: Follow copies
he: עקוב אחר ההעתקות

en: For either path, you can start typing the path and will be
                  presented a list of existing directories and files to select
                  from. Select an entry by clicking on it, or by using the
                  up/down cursor keys and hitting tab.
he: לכל נתיב, ניתן להתחיל להקליד את הנתיב ולבחור מתוך רשימה של
                  תיקיות וקבצים קיימים. בחר שורה באמצעות לחיצה עליה,
                  או באמצעות שימוש במקשי מעלה-מטה ולחיצה על טאב.

en: Forget last query
he: שכח שאילתא אחרונה

en: Format: %(datehint)s
he: פורמט: %(datehint)s

en: Format: %(datetimehint)s
he: פורמט: %(datetimehint)s

en: Found a bug in Trac?
he: מצאת באג בטראק?

en: From [%(rev)s]
he: מ[%(rev)s]

en: From:
he: מ:

en: Full name:
he: שם מלא:

en: General
he: כללי

en: Generated by Trac %(version)s
he: הופק ע"י טראק %(version)s

en: Genshi %(error)s error while rendering template %(location)s
he: שגיאה %(error)s בגנשי בעת עיבוד תבנית %(location)s

en: Go to Save, Preview, Review or Cancel buttons
he: עבור לכפתורי שמירה, תצוגה מקדימה, סקירה או ביטול

en: Go to repository index
he: עבור לאינדקס המצבור

en: Go to repository root
he: עבור לבסיס המצבור

en: Go to the editor
he: עבור לעורך

en: Go to the list of attachments
he: עבור לרשימת הקבצים המצורפים

en: Go!
he: סע!

en: Grant Permission:
he: הענק הרשאה:

en: Grant permission for an action to a subject, which can be either a user
                or a group.
he: הענק הרשאה לפעולה לסובייקט, שיכול להיות משתמש
              או קבוצה.

en: Graph
he: גרף

en: Group
he: קבוצה

en: Group Membership
he: חברות בקבוצה

en: Group results by
he: קבץ תוצאות לפי

en: Group:
he: קבוצה:

en: HTML parsing error: %(message)s
he: שגיאה בפרסור HTML: %(message)s

en: HTML preview using %(renderer)s failed (%(err)s)
he: תצוגת HTML באמצעות %(renderer)s נכשלה (%(err)s)

en: Header length is too short
he: כותרת קצרה מידי

en: Help/Guide
he: עזרה / מדריך

en: Hide all descriptions
he: הסתר את כל התיאורים

en: Hide from repository index
he: הסתר מאינדקס המצבורים

en: Hide help links.
he: הסתר קישורי עזרה.

en: Hide milestones with no due date
he: הסתר אבני דרך ללא תאריך יעד

en: Hide this notice
he: הסתר הודעה זו

en: Hide this warning
he: הסתר אזהרה זו

en: Hint: clear the field to view latest revision
he: טיפ: אפס את השדה להצגת המהדורה האחרונה

en: Hint: if the report failed due to automatic modification of the ORDER BY clause or the addition of LIMIT/OFFSET, please look up %(sort_column)s and %(limit_offset)s in TracReports to see how to gain complete control over report rewriting.
he: רמז: אם הדו"ח נכשל בגלל שינוי אוטומטי של סעיף ORDER BY או תוספת של LIMIT/OFFSET, מומלץ לחפש %(sort_column)s ו-%(limit_offset)s ב-TracReports כדי לראות איך להשיג שליטה מלאה בשכתוב דו"חות.

en: History
he: היסטוריה

en: Home page:
he: אתר בית:

en: Hotcopy done.
he: העתקה-חמה הושלמה.

en: Hotcopying %(src)s to %(dst)s ...
he: מבצע העתקה-חמה מ-%(src)s ל-%(dst)s ...

en: I have files to attach to this ticket
he: יש לי קבצים לצרף לטיקט הזה

en: IP-Address: %(ipnr)s
he: כתובת IP: %(ipnr)s

en: ISO 8601 format
he: פורמט ISO 8601

en: Identifier
he: מזהה

en: If you specify a relative path, the log file will be stored inside the
                [1:log] directory of the project environment ([2:%(dir)s]).
he: אם תזין נתיב יחסי, קובץ היומן יאוחסן בתוך תיקיית
                [1:log] של סביבת הפרויקט ([2:%(dir)s]).

en: If you think this should work and you can reproduce the problem,
                  you should consider creating a bug report.
he: אם לדעתך זה אמור לעבוד וביכולתך לשחזר את הבעיה,
                  אנא שקול ליצור דו"ח באג.

en: Ignore:
he: התעלם:

en: In the default time zone, this would be displayed as [1:%(formatted)s].
he: באזור זמן ברירת המחדל, זה יוצג כך: 
                [1:%(formatted)s].

en: In your time zone %(tz)s, this would be displayed as
                [1:%(formatted)s].
he: באזור הזמן שלך %(tz)s, זה יוצג כך:
                [1:%(formatted)s].

en: Index
he: אינדקס

en: Initenv for '%(env)s' failed.
he: כישלון באתחול-סביבה עבור '%(env)s'.

en: Initial Version
he: גרסה ראשונית

en: Insert a changeset message into the output.
    
    This macro must be called using wiki processor syntax as follows:
    {{{
    {{{
    #!CommitTicketReference repository="reponame" revision="rev"
    }}}
    }}}
    where the arguments are the following:
     - `repository`: the repository containing the changeset
     - `revision`: the revision of the desired changeset
he: הכנס הודעת קבוצת-שינויים לפלט.
    
    המאקרו הזה חייב להיקרא תוך שימוש בתחביר ויקי-processor באופן הבא:
    {{{
    {{{
    #!CommitTicketReference repository="reponame" revision="rev"
    }}}
    }}}
    כאשר הפרמטרים הם:
     - `repository`: המצבור המכיל את קבוצת השינויים
     - `revision`: המהדורה של קבוצת השינויים המבוקשת

en: Insert an alphabetic list of all wiki pages into the output.
    
    Accepts a prefix string as parameter: if provided, only pages with names
    that start with the prefix are included in the resulting list. If this
    parameter is omitted, all pages are listed.
    If the prefix is specified, a second argument of value `hideprefix`
    can be given as well, in order to remove that prefix from the output.
    
    Alternate `format` and `depth` named parameters can be specified:
     - `format=compact`: The pages are displayed as comma-separated links.
     - `format=group`: The list of pages will be structured in groups
       according to common prefix. This format also supports a `min=n`
       argument, where `n` is the minimal number of pages for a group.
     - `format=hierarchy`: The list of pages will be structured according
       to the page name path hierarchy. This format also supports a `min=n`
       argument, where higher `n` flatten the display hierarchy
     - `depth=n`: limit the depth of the pages to list. If set to 0,
       only toplevel pages will be shown, if set to 1, only immediate
       children pages will be shown, etc. If not set, or set to -1,
       all pages in the hierarchy will be shown.
     - `include=page1:page*2`: include only pages that match an item in the
       colon-separated list of pages. If the list is empty, or if no `include`
       argument is given, include all pages.
     - `exclude=page1:page*2`: exclude pages that match an item in the colon-
       separated list of pages.
    
    The `include` and `exclude` lists accept shell-style patterns.
he: הכנס רשימה אלפאבתית של כל עמודי הויקי לתוך הפלט.
    
    מקבל מחרוזת תחילית כפרמטר: אם ניתנת מחרוזת, רק עמודים ששמם מתחיל בתחילית נכללים ברשימה.
    אם לא ניתנת מחרוזת, כל העמודים נכללים.
    אם ניתנת מחרוזת תחילית, ניתן להעביר גם ארגומנט נוסף בשם `hideprefix`,
    ע"מ לגרום להסרת התחילית מהפלט.
    
    ניתן להעביר פרמטרים אלטרנטיביים עפ"י שם - `format` ו-`depth`:
     - `format=compact`: העמודים מוצגים כרשימה מופרדת-פסיקים.
     - `format=group`: רשימת העמודים מוצגת במבנה של קבוצות
       עפ"י תחיליות משותפות. פורמט זה תומך גם בארגומנט `min=n`
       כאשר `n` מציין את מספר העמודים המינימאלי לקבוצה.
     - `format=hierarchy`: רשימת העמודים מוצגת במבנה היררכי ע"ב
       שמות נתיבי העמודים. פורמט זה תומך גם בארגומנט `min=n`
       כאשר ערך גבוה יותר ל-`n` משטח את ההיררכיה המוצגת.
     - `depth=n`: הגבל את עומק העמודים שיש להציג. אם נקבע לערך 0,
       רק עמודים ברמה העליונה ביותר יוצגו, אם נקבע לערך 1, רק צאצאים מיידיים יוצגו, וכן הלאה.
       אם לא נקבע ערך, או נקבע לערך 1-, כל העמודים בהיררכיה יוצגו.
     - `include=page1:page*2`: יש לכלול רק עמודים המתאימים לאחד הפריטים
        ברשימת העמודים המופרדת ע"י נקודותיים. אם הרשימה ריקה, או שלא מפורט ארגומנט `include`
       כל העמודים נכללים.
     - `exclude=page1:page*2`: אין לכלול עמודים המתאימים לאחד הפריטים ברשימת העמודים המופרדת ע"י נקודותיים.
    
    רשימות ה-`include` וה-`exclude` מקבלות תבניות בסגנון shell.

en: Install
he: התקן

en: Install Plugin:
he: התקן פלאגין:

en: Installed Plugins
he: פלאגינים מותקנים

en: Insufficient privileges to perform this operation.
he: הרשאות לא מספיקות לביצוע הפעולה המבוקשת.

en: Invalid %(type)s name.
he: שם לא חוקי %(type)s

en: Invalid %(type)s value.
he: ערך %(type)s לא חוקי.

en: Invalid Attachment
he: קובץ מצורף לא חוקי

en: Invalid Changeset Number
he: מזהה קבוצת שינויים לא חוקי

en: Invalid Completion Date
he: תאריך השלמה לא חוקי

en: Invalid Date
he: תאריך לא חוקי

en: Invalid Report Number
he: מספר דו"ח לא חוקי

en: Invalid Ticket
he: טיקט לא חוקי

en: Invalid URL encoding (was %(path_info)r)
he: קידוד URL לא חוקי (היה %(path_info)r)

en: Invalid Wiki page name '%(name)s'
he: שם לא תקין לעמוד ויקי '%(name)s'

en: Invalid Wiki page: %(message)s
he: דף ויקי לא חוקי: %(message)s

en: Invalid argument '%(arg)s'
he: ארגומנט לא חוקי '%(arg)s'

en: Invalid arguments
he: ארגומנט לא חוקי

en: Invalid attachment: %(message)s
he: קובץ מצורף לא חוקי: %(message)s

en: Invalid attribute '%(attr)s'
he: מאפיינים לא תקינים '%(attr)s'

en: Invalid changeset number
he: מספר קבוצת שינויים לא חוקי

en: Invalid comment threading identifier
he: מזהה שרשרת הערה לא חוקי

en: Invalid component name.
he: שם מרכיב לא חוקי

en: Invalid email encoding setting: %(pref)s
he: הגדרת קידוד אימייל לא חוקית: %(pref)s

en: Invalid key "%(key)s"
he: מזהה לא חוקי "%(key)s"

en: Invalid log level
he: רמת יומן לא חוקית

en: Invalid log type
he: סוג יומן לא חוקי

en: Invalid milestone name
he: שם אבן דרך לא חוקי

en: Invalid milestone name.
he: שם אבן דרך לא חוקי.

en: Invalid query constraint value
he: ערך אילוץ לא חוקי לשאילתא

en: Invalid resource identifier '%(id)s'
he: מזהה משאב לא חוקי '%(id)s'

en: Invalid row %(line)d. Expected <user>, <action>, [action], [...]
he: שורה %(line)d לא תקינה. ציפיתי ל: <משתמש>, <הרשאה>, [הרשאה], [...]

en: Invalid ticket id list: %(value)s
he: רשימת מזהי טיקטים לא חוקית: %(value)s

en: Invalid ticket number
he: מספר טיקט לא חוקי

en: Invalid up/down value: %(value)s
he: ערך מעלה/מטה לא חוקי: %(value)s

en: Invalid user %(user)s on line %(line)d: All upper-cased tokens are reserved for permission names.
he: שם משתמש %(user)s בשורה %(line)d לא תקין: סימולים בעלי אותיות גדולות בלבד שמורים לשמות הרשאות.

en: Invalid version name.
he: שם גרסה לא חוקי.

en: Invoking trac-admin without command starts interactive mode.
he: קריאה ל-trac-admin ללא פקודה מפעילה את המצב האינטראקטיבי.

en: Jump to the chosen preselected path
he: דלג לנתיב שנבחר מראש

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Language
he: שפה

en: Language:
he: שפה:

en: Last Change
he: שינוי אחרון

en: Last Visit
he: ביקור אחרון

en: Last edited %(date)s
            by %(author)s
he: נערך לאחרונה %(date)s
                          ע"י %(author)s

en: Last modified %(modified)s
he: שונה לאחרונה %(modified)s

en: Last modified on %(date)s
he: השתנה לאחרונה בתאריך %(date)s

en: Latest Revision
he: למהדורה האחרונה

en: Leave a redirection page at the old location
he: השאר דף הפניה במיקום הישן

en: Legend:
he: מקרא:

en: License:
he: רישיון:

en: Line
he: שורה

en: Line %(lineno)d: Entry before first section header
he: שורה %(lineno)d: רשומה לפני כותרת הקטע הראשון

en: Line %(lineno)d: Invalid entry
he: שורה %(lineno)d: רשומה לא חוקית

en: Line numbers
he: מספרי שורה

en: List all known mime-types which can be used as WikiProcessors.
    
    Can be given an optional argument which is interpreted as mime-type filter.
he: הצג רשימה של כל סוגי ה-mime הידועים הזמינים לשימוש כ-WikiProcessors.
    
    ניתן להעביר ארגומנט אופציונאלי המשמש כפילטר סוג-mime.

en: List all pages that have recently been modified, ordered by the
    time they were last modified.
    
    This macro accepts two ordered arguments and a named argument. The named
    argument can be placed in any position within the argument list.
    
    The first parameter is a prefix string: if provided, only pages with names
    that start with the prefix are included in the resulting list. If this
    parameter is omitted, all pages are included in the list.
    
    The second parameter is the maximum number of pages to include in the
    list.
    
    The `group` parameter determines how the list is presented:
      `group=date` :: The pages are presented in bulleted lists that are
        grouped by date (default).
      `group=none` :: The pages are presented in a single bulleted list.
    
    Tip: if you only want to specify a maximum number of entries and
    don't want to filter by prefix, specify an empty first parameter,
    e.g. `[[RecentChanges(,10,group=none)]]`.
he: מציג רשימה של כל העמודים אשר השתנו לאחרונה, עפ"י זמן השינוי האחרון.
    
    מאקרו זה מקבל שני ארגומנטים סדורים וארגומנט אחד עפ"י שם.
    ניתן למקם את הארגומנט עפ"י שם בכל מיקום ברשימת הארגומנטים.
    
    הפרמטר הראשון הוא מחרוזת תחילית: אם ניתנת מחרוזת, רק עמודים ששמם מתחיל בתחילית נכללים ברשימה.
    אם לא ניתנת מחרוזת, כל העמודים נכללים.
    
    הפרמטר השני הוא המספר המירבי של עמודים שיש לכלול ברשימה.
    
    הפרמטר `group` קובע כיצד הרשימה מוצגת:
      `group=date` :: העמודים מוצגים ברשימת-נקודות המקובצת עפ"י תאריך (ברירת מחדל).
      `group=none` :: העמודים מוצגים ברשימת-נקודות יחידה
    
    טיפ: אם ברצונך לציין מספר מירבי של תוצאות אך לא לציין תחילית לסינון,
    אפשר להעביר פרמטר ראשון ריק, למשל `[[RecentChanges(,10,group=none)]]`.

en: Load
he: טען

en: Local variables:
he: משתנים מקומיים:

en: Location
he: מיקום

en: Location:
he: נתיב:

en: Log Message
he: הערה

en: Log file:
he: קובץ יומן:

en: Log level:
he: רמת יומן:

en: Logging
he: יומן

en: Login
he: כניסה

en: Logout
he: ניתוק

en: MIME Types
he: סוגי MIME

en: Manage %(label_plural)s
he: ניהול %(label_plural)s

en: Manage Components
he: ניהול מרכיבים

en: Manage Milestones
he: ניהול אבני דרך

en: Manage Permissions and Groups
he: ניהול הרשאות וקבוצות

en: Manage Plugins
he: ניהול פלאגינים

en: Manage Repositories
he: ניהול מצבורים

en: Manage Versions
he: ניהול גרסאות

en: Max items per page
he: מספר פריטים מירבי לעמוד

en: Merge changes
he: מיזוג שינויים

en: Message:
he: הודעה:

en: Milestone
he: אבן דרך

en: Milestone "%(name)s"
he: אבן דרך "%(name)s"

en: Milestone "%(name)s" already exists, please choose another name.
he: אבן דרך "%(name)s" כבר קיימת, אנא בחר שם אחר.

en: Milestone %(name)s
he: אבן דרך %(name)s

en: Milestone %(name)s already exists.
he: אבן דרך %(name)s כבר קיימת.

en: Milestone %(name)s completed
he: אבן דרך %(name)s הושלמה

en: Milestone %(name)s does not exist.
he: אבן דרך %(name)s לא קיימת.

en: Milestone:
he: אבן דרך:

en: Milestones
he: אבני דרך

en: Milestones reached
he: השלמת אבני דרך

en: Missing arguments to add a repository.
he: ארגומנטים חסרי להוספת מצבור.

en: Missing arguments to add an alias.
he: ארגומנטים חסרים להוספת כינוי.

en: Missing environment variable "TRAC_ENV". Trac requires this variable to point to a valid Trac environment.
he: משתנה סביבה "TRAC_ENV" חסר. טראק דורש שמשתנה סביבה זה יצביע לסביבת טראק חוקית.

en: Missing field
he: שדה חסר

en: Missing or invalid form token. %(msg)s
he: אסימון הטופס חסר או לא חוקי. %(msg)s

en: Modified
he: שונה

en: Modified %(modified)s.
he: נערך %(modified)s

en: Modify %(label_singular)s
he: ערוך %(label_singular)s

en: Modify Component:
he: שינוי מרכיב:

en: Modify Milestone:
he: שנה אבן דרך:

en: Modify Repository:
he: ערוך מצבור:

en: Modify Ticket
he: שנה טיקט

en: Modify Version:
he: שנה גרסה:

en: Multi-values fields not supported yet
he: עדיין אין תמיכה בשדות מרובי-בחירה

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: Name of the milestone:
he: שם אבן הדרך:

en: Name:
he: שם:

en: Need at least PySqlite %(version)s or higher
he: נדרש PySqlite %(version)s או חדש יותר

en: Neither %(from_)s nor %(reply_to)s are specified in the configuration.
he: הפרמטרים %(from_)s ו%(reply_to)s אינם מוגדרים בקונפיגורציה.

en: New Milestone
he: אבן דרך חדשה

en: New Report
he: דו"ח חדש

en: New Ticket
he: טיקט חדש

en: New name:
he: שם חדש:

en: Newest first
he: החדש ביותר ראשון

en: Next
he: הבא

en: Next Change
he: לשינוי הבא

en: Next Changeset
he: קבוצת השינויים הבאה

en: Next Milestone
he: אבן דרך באה

en: Next Page
he: לדף הבא

en: Next Period
he: לתקופה הבאה

en: Next Revision
he: למהדורה הבאה

en: Next Ticket
he: לטיקט הבא

en: Next Version
he: לגרסה הבאה

en: Next status will be '%(name)s'
he: הסטאטוס הבא יהיה '%(name)s'

en: No %s selected
he: לא נבחר %s

en: No administration panels available
he: פאנל ניהול לא זמין

en: No available MIME conversions from %(old)s to %(new)s
he: לא נמצא ממיר MIME מ-%(old)s ל-%(new)s

en: No changes
he: אין שינויים

en: No changeset %(rev)s in the repository
he: אין קבוצת שינויים %(rev)s במצבור

en: No component selected
he: לא נבחר מרכיב

en: No date set
he: לא נקבע תאריך

en: No default repository defined
he: לא מוגדר מצבור ברירת מחדל

en: No destination file created
he: לא נוצר קובץ יעד

en: No differences to show
he: אין הפרשים להציג

en: No documentation found for '%(cmd)s'. Use 'help' to see the list of commands.
he: לא נמצא תיעוד עבור '%(cmd)s'. ניתן להשתמש בפקודה "help' ע"מ לראות את רשימת הפקודות.

en: No file uploaded
he: לא הועלה קובץ

en: No files found
he: לא נמצאו קבצים

en: No group memberships
he: ללא חברות בקבוצה

en: No image "%(id)s" attached to %(parent)s
he: אין תמונה "%(id)s" המקושרת ל-%(parent)s

en: No matches found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No milestone selected
he: לא נבחרה אבן דרך

en: No node %(path)s
he: לא קיים צומת %(path)s

en: No node %(path)s at revision %(rev)s
he: לא קיים נתיב %(path)s במהדורה %(rev)s

en: No permission to change the ticket reporter.
he: אין הרשאות לשינוי מדווח הטיקט.

en: No permission to change ticket fields.
he: אין הרשאות לשינוי שדות הטיקט.

en: No permission to edit the ticket description.
he: אין הרשאות לעריכת פירוט הטיקט

en: No permission to view change log
he: אין הרשאות לצפייה ביומן השינויים

en: No permission to view changeset %(rev)s on %(repos)s
he: אין הרשאות להציג קבוצת שינויים %(rev)s ב-%(repos)s

en: No permissions
he: אין הרשאות

en: No permissions to add a comment.
he: אין הרשאות להוספת הערה.

en: No reports available.
he: אין דו"חות זמינים.

en: No repositories were selected.
he: לא נבחרו מצבורים.

en: No repository specified and no default repository configured.
he: לא צוין מצבור ולא הוגדר מצבור ברירת מחדל.

en: No results
he: אין תוצאות

en: No revisions
he: אין מהדורות

en: No revisions found
he: לא נמצאו מהדורות

en: No such changeset
he: אין קבוצת שינויים כזאת

en: No such node
he: אין צומת כזה

en: No svn:externals configured in trac.ini
he: אין הגדרות svn:externals ב-trac.ini

en: No tickets found
he: לא נמצאו טיקטים

en: No upgrade module for version %(num)i (%(version)s.py)
he: אין מודול שדרוג לגרסה %(num)i (%(version)s.py)

en: No version "%(num)s" for Wiki page "%(name)s"
he: אין גרסה "%(num)s" לדף ויקי  "%(name)s"

en: No version %(version)d for comment %(cnum)d on ticket #%(ticket)s
he: לא קיימת גרסה %(version)d עבור הערה %(cnum)d בטיקט #%(ticket)s

en: No version selected
he: לא נבחרה גרסה

en: Non-ascii environment path '%(path)s' not supported.
he: אין תמיכה בנתיב סביבה עם תווי non-ascii '%(path)s'.

en: None
he: ללא

en: Nonexistent path
he: נתיב לא קיים

en: Normal
he: רגיל

en: Note that [1:Subject] or [2:Group] names can't be all upper-case,
          as that is reserved for permission names.
he: שים לב ששמות של [1:נושא] או [2:קבוצה] אינם יכולים להיות באותיות רישא בלבד,
          מפני ששמות כאלה שמורים להרשאות.

en: Note that the %(name)s plugin seems to be involved.
he: שים לב שנראה שהפלאגין %(name)s מעורב.

en: Note that the following plugins seem to be involved:
he: שים לב שהפלאגינים הבאים עלולים להיות מעורבים:

en: Note: File must be selected again.
he: שים לב: יש לבחור את הקובץ שוב.

en: Note: Universal Co-ordinated Time (UTC) is also known as Greenwich Mean Time (GMT).[1:]
            A positive offset is used to indicate a timezone at the east of Greenwich, i.e. ahead of Universal Time.
he: שים לב: שעון אוניברסלי מתואם (UTC) מוכר גם בתור שעון גריניץ' (GMT).[1:]
    היסט חיובי מתאים לאזור זמן מזרחי לגריניץ', כלומר מתקדם יותר ביחס לשעון האוניברסלי.

en: Old / New
he: ישן / חדש

en: Older Revisions
he: מהדורות ישנות

en: Oldest first
he: הישן ביותר ראשון

en: Oops…
he: אופס…

en: Open (by due date)
he: פתוח (לפי תאריך יעד)

en: Open (no due date)
he: פתוח (ללא תאריך יעד)

en: Opened %(created)s
he: נפתח %(created)s

en: Option '%(option)s' doesn't exist in section '%(section)s'
he: האפשרות '%(option)s' לא קיימת במקטע '%(section)s'

en: Or
he: או

en: Order
he: סדר

en: Order numbers must be unique
he: מספרי המיון נדרשים להיות ייחודיים

en: Original Format
he: פורמט מקורי

en: Otherwise, please %(create)s a new bug report
                    describing the problem and explain how to reproduce it.
he: אחרת, אנא %(create)s דו"ח באג חדש
                    המתאר את הבעיה ומסביר כיצד ניתן לשחזר אותה.

en: Owned by:
he: אחראי:

en: Owner
he: אחראי

en: Owner:
he: אחראי:

en: Package
he: חבילה

en: Page %(name)s does not exist
he: דף %(name)s לא קיים

en: Page %(name)s not found
he: דף %(name)s לא נמצא

en: Page %(num)d
he: עמוד %(num)d

en: Page %(page)s is beyond the number of pages in the query
he: דף %(page)s מעבר למספר הדפים בשאילתא

en: Page '%(page)s' not found
he: עמוד '%(page)s' לא נמצא

en: Page history
he: היסטוריית דף

en: Page is read-only
he: דף לקריאה בלבד

en: Page not modified
he: הדף לא שונה

en: Page not modified, showing latest version.
he: הדף לא שונה, מציג גרסה אחרונה.

en: Parent Directory
he: תיקיית אב

en: Parent directory
he: תיקייה קודמת

en: Permissions
he: הרשאות

en: Plain Text
he: טקסט בלבד

en: Please report this issue to the plugin maintainer.
he: אנא דווח על סוגיה זו למתחזק הפלאגין.

en: Please review all those changes and manually merge them with your
            own changes. [1:]
            If you're unsure about what you're doing, please press [2:Cancel]
            (losing your changes) and start editing the latest version of the page
            again.
he: אנא בחן את השינויים הללו ומזג אותם ידנית עם השינויים שביצעת. [1:]
    אם אינך בטוח שאתה יודע מה אתה עושה, אנא לחץ [2:ביטול]
    (תוך כדי איבוד העריכה) והתחל לערוך מחדש את הגרסה העדכנית של הדף.

en: Please review your configuration, probably starting with %(section)s in your %(tracini)s.
he: אנא בדוק את הקונפיגורציה, כנראה במקטע %(section)s של %(tracini)s.

en: Please visit the Trac open source project:
            [1:http://trac.edgewall.org/]
he: הינך מוזמן לבקר באתר פרויקט הקוד הפתוח טראק:
            [1:http://trac.edgewall.org/]

en: Plugin %(name)s already installed
he: הפלאגין %(name)s כבר מותקן

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Possible Values
he: ערכים אפשריים

en: Powered by [1:[2:Trac %(version)s]][3:]
            By [4:Edgewall Software].
he: מונע ע"י [1:[2:טראק %(version)s]][3:]
            מבית [4:Edgewall Software].

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferences:
he: העדפות:

en: Prepare Diff
he: הכן הפרש

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview Page
he: תצוגה מקדימה

en: Preview changes to comment %(cnum)s
he: הצג שינויים עבור הערה %(cnum)s

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: Previous
he: הקודם

en: Previous Change
he: לשינוי הקודם

en: Previous Changeset
he: קבוצת השינויים הקודמת

en: Previous Milestone
he: אבן דרך קודמת

en: Previous Page
he: לדף הקודם

en: Previous Period
he: לתקופה הקודמת

en: Previous Revision
he: למהדורה הקודמת

en: Previous Ticket
he: לטיקט הקודם

en: Previous Version
he: לגרסה הקודמת

en: Priorities
he: עדיפויות

en: Priority
he: עדיפות

en: Produce documentation for the Trac configuration file.
    
    Typically, this will be used in the TracIni page.
    Optional arguments are a configuration section filter,
    and a configuration option name filter: only the configuration
    options whose section and name start with the filters are output.
he: צור תיעוד עבור קובץ הקונפיגורציה של טראק.
    
    בד"כ זה ישמש בעמוד TracIni.
    ארגומנטים אופציונאליים הם פילטר למקטע קונפיגורציה, ופילטר לשם אופציית קונפיגורציה:
    רק אופציות הקונפיגורציה ששמן ושם המקטע שלהן מתחילים בפילטר יוצגו.

en: Project
he: פרויקט

en: Project Name [%(default)s]>
he: שם הפרויקט [%(default)s]>

en: Properties
he: מאפיינים

en: Property %(label)s %(rendered)s
he: מאפיין %(label)s %(rendered)s

en: Property %(name)s
                      changed from %(old)s to %(new)s
he: מאפיין %(name)s השתנה מ-%(old)s ל-%(new)s

en: Property %(name)s deleted
he: מאפיין %(name)s נמחק

en: Property %(name)s set to %(value)s
he: מאפיין %(name)s נקבע ל-%(value)s

en: Property %(prop)s changed
he: מאפיין %(prop)s השתנה

en: Property [1:%(name)s] set to %(value)s
he: המאפיין [1:%(name)s] נקבע ל-%(value)s

en: Provide a description list for the known InterWiki prefixes.
he: ספק רשימת תיאורים עבור תחיליות אינטר-ויקי ידועות

en: Provide a list of known InterTrac prefixes.
he: ספק רשימה של תחיליות אינטר-טראק ידועות.

en: PySqlite 2.5.2 - 2.5.4 break Trac, please use 2.5.5 or higher
he: PySqlite 2.5.2 - 2.5.4 שוברים את טראק, אנא השתמש ב-2.5.5 או חדש יותר

en: Query filter requires field and constraints separated by a "="
he: פילטר השאילתא דורש הפרדה באמצעות "=" בין שדה לאילוץ

en: Query filter requires field name
he: פילטר השאילתא דורש שם שדה

en: Query filters
he: פילטרי שאילתא

en: Query for Report: (can be either SQL or, if starting with [1:query:],
                  a [2:TracQuery] expression)
he: שאילתא לדו"ח: (יכולה להיות SQL או, במידה ומתחיל ב[1:שאילתא:], ביטוי [2:טראק-שאילתא])

en: Query max %(max)s is invalid.
he: מספר פריטים מירבי לשאילתא %(max)s לא חוקי.

en: Query page %(page)s is invalid.
he: דף שאילתא %(page)s לא חוקי.

en: Query parameter "sort=%(sort_col)s"  is invalid
he: פרמטר שאילתא "sort=%(sort_col)s" לא חוקי

en: Quickjump to %(name)s
he: דלג ל%(name)s

en: Refresh
he: רענון

en: Relative format
he: פורמט יחסי

en: Released
he: שוחררה

en: Released:
he: שוחררה:

en: Remove from Cc
he: הסר מרשימת מכותבים

en: Remove selected items
he: הסר פריטים נבחרים

en: Removed
he: הוסר

en: Removing the one and only [1:
                            version] of the page, which was created %(created)s.
he: מסיר את [1:הגרסה] האחת והיחידה של העמוד, אשר נוצרה %(created)s.

en: Rename [1:%(name)s]
he: שנה שם [1:%(name)s]

en: Rename page
he: שנה שם דף זה

en: Renaming the page will rename all existing versions of the page in place.
he: שינוי שם הדף ישפיע גם על כל הגרסאות הקיימות של הדף במיקומו המקורי.

en: Replace existing attachment of the same name
he: החלף קבצים מצורפים קיימים בעלי שם זהה

en: Reply
he: השב

en: Reply to comment %(cnum)s
he: השב להערה %(cnum)s

en: Reply, quoting this description
he: השב, וצטט פירוט זה

en: Report Title:
he: כותרת דו"ח:

en: Report arguments
he: ארגומנטי דו"ח

en: Report execution failed: %(error)s %(sql)s
he: כישלון בביצוע דו"ח: %(error)s %(sql)s

en: Report failed: %(error)s
he: דו"ח נכשל: %(error)s

en: Report {%(num)s} does not exist.
he: דו"ח {%(num)s} לא קיים.

en: Report {%(num)s} has no SQL query.
he: בדו"ח {%(num)s} אין שאילתת SQL

en: Reported by:
he: דווח ע"י:

en: Reporter
he: מדווח

en: Reporter:
he: מדווח:

en: Repositories
he: מצבורים

en: Repository %(repo)s
he: מצבור %(repo)s

en: Repository '%(repo)s' not found
he: מצבור '%(repo)s' לא נמצא

en: Repository Index
he: אינדקס מצבורים

en: Repository URL
he: כתובת המצבור

en: Repository changesets
he: קבוצות שינויים במצבור

en: Repository:
he: מצבור:

en: Resolution
he: החלטה

en: Resolutions
he: החלטות

en: Restore session:
he: שחזור שיחה:

en: Results
he: תוצאות

en: Resyncing repository history for %(reponame)s...
he: מסנכרן היסטוריית מצבור עבור %(reponame)s...

en: Retarget associated open tickets to milestone:
he: הקצה מחדש טיקטים פתוחים הקשורים לאבן הדרך

en: Retarget associated tickets to milestone
he: הקצה מחדש טיקטים הקשורים לאבן הדרך

en: Return to Last Query
he: חזור לשאילתא אחרונה

en: Rev
he: מהדורה

en: Reverse Diff
he: הפרש הפוך

en: Revert page to this version
he: החזר עמוד לגרסה זו

en: Revert this change
he: בטל שינוי זה

en: Revert to this version
he: חזור לגרסה זו

en: Reverted to version %(version)s.
he: הוחזר לגרסה %(version)s.

en: Review
he: סקירה

en: Review Changes
he: סקור שינויים

en: Revision
he: מהדורה:

en: Revision %(num)s
he: מהדורה %(num)s

en: Revision Log
he: יומן מהדורות

en: Revision Log (restarting at %(path)s, rev. %(rev)s)
he: יומן מהדורות (מתחיל ב-%(path)s, מהדורה %(rev)s)

en: Revision Log Mode:
he: אופן יומן מהדורות:

en: Revision in which the line changed
he: מהדורה בה שונתה השורה

en: Revision info
he: פרטי מהדורה

en: Roadmap
he: מפת דרכים

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: SQL reports and saved custom queries
he: דו"חות SQL ושאילתות מותאמות אישית שמורות

en: Save
he: שמירה

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Save query
he: שמור שאילתא

en: Save report
he: שמור דו"ח

en: Save updated query in report {%(id)s}
he: שמור שאילתא מעודכנת בדו"ח {%(id)s}

en: Schedule
he: לו"ז

en: Search
he: חיפוש

en: Search %(project)s
he: חפש ב%(project)s

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search query too short. Query must be at least %(num)s characters long.
he: מחרוזת חיפוש קצרה מידי. המחרוזת חייבת להכיל לפחות %(num)s תווים.

en: Search:
he: חפש:

en: Section
he: סעיף

en: Secure cookies are enabled, you must use https to submit forms.
he: אבטחת cookies פעילה, נדרש להשתמש ב-https לביצוע טפסים.

en: See [wiki:"%(name)s"].
he: ראה [wiki:"%(name)s"].

en: See the diffs
he: ראה ההפרשים

en: See the preview
he: ראה תצוגה מקדימה

en: See timeline %(relativetime)s ago
he: ראה בציר הזמן לפני %(relativetime)s

en: See timeline at %(absolutetime)s
he: ראה ציר-זמן ב%(absolutetime)s

en: Select paths and revs for Diff
he: בחר נתיב ומה' להפרש

en: Select the base and the target for the diff:
he: בחר בסיס ויעד עבור ההפרש:

en: Selecting and pressing 'Preview' enters a two-column [edit|preview] mode
he: בחירה ולחיצה על 'תצוגה מקדימה' נכנס למצב של שני טורים [עריכה|תצוגה]

en: Server's local time zone
he: אזור זמן מקומי של השרת

en: Session '%(id)s' already exists. Please choose a different session ID.
he: סשן '%(id)s' כבר קיים. אנא בחר מזהה סשן אחר.

en: Session '%(sid)s' already exists
he: סשן '%(sid)s' כבר קיים

en: Session '%(sid)s' not found
he: סשן '%(sid)s' לא נמצא

en: Session key:
he: מזהה שיחה:

en: Severities
he: חומרות

en: Severity
he: חומרה

en: Show Descriptions
he: הצג תיאורים

en: Show all descriptions
he: הצג את כל התיאורים

en: Show completed milestones
he: הצג אבני דרך שהושלמו

en: Show differences
he: הצג הפרשים

en: Show entry in browser
he: הצג פריט בסייר

en: Show full changeset
he: הצג קבוצת שינויים מלאה

en: Show full log messages
he: הראה רשומות יומן מלאות

en: Show only adds and deletes
he: הצג רק הוספות ומחיקות

en: Show original file (revision %(old_rev)s)
he: הצג קובץ מקורי (מהדורה %(old_rev)s)

en: Show previous version in browser
he: הצג מהדורה קודמת בסייר

en: Show revision %(rev)s of this file in browser
he: הצג מהדורה %(rev)s של קובץ זה בסייר

en: Show revision log
he: הצג יומן מהדורות

en: Show the %(range)s differences restricted to %(path)s
he: הצג את ההפרשים %(range)s הנמצאים תחת %(path)s

en: Show the changes in full context
he: הצג שינויים בהקשר מלא

en: Show the changeset %(id)s restricted to %(path)s
he: הצג את קבוצת השינויים %(id)s הנמצאת תחת %(path)s

en: Show the diff against a specific revision
he: הצג הפרש כנגד מהדורה מסוימת

en: Show under each result:
he: הצג מתחת לכל תוצאה:

en: Show what was removed (content at revision %(old_rev)s)
he: הצג את מה שהוסר (תוכן במהדורה %(old_rev)s)

en: Size
he: גודל

en: Someone else has modified that page since you started your edits.
he: מישהו אחר שינה את הדף מאז שהתחלת לערוך אותו.

en: Sorry, can not save your changes. This ticket has been modified by someone else since you started
he: לא ניתן לשמור את השינויים שביצעת. טיקט זה שונה ע/"י מישהו אחר מאז שהתחל

en: Sorry, no documentation found
he: לא נמצא תיעוד

en: Sorry, this page has been modified by somebody else since you started
                editing. Your changes cannot be saved.
he: דף זה נערך ע"י מישהו אחר מאז שהתחלת לערוך אותו.
                לא ניתן לשמור את השינויים שלך. עמך סליחה.

en: Sort by %(col)s %(direction)s
he: מיין לפי %(col)s %(direction)s

en: Sort by:
he: מיין לפי:

en: Space or comma delimited email addresses and usernames are accepted.
he: ניתן לקבל רשימת כתובות אימייל או שמות משתמש מפורדת ברווחים או בפסיקים.

en: Start Page
he: דף ראשי

en: Status
he: סטאטוס

en: Stop on copy
he: עצור בהעתקה

en: Style:
he: סגנון:

en: Subject
he: סובייקט

en: Subject:
he: סובייקט:

en: Submit changes
he: בצע שינויים

en: Submit changes to comment %(cnum)s
he: שמור שינויים בהערה %(cnum)s

en: Subversion >= 1.0 required, found %(version)s
he: נדרש Subversion >= 1.0: נמצאה גרסה %(version)s

en: Summary
he: תיאור

en: Summary:
he: תיאור:

en: Switch to plain text view
he: עבור לתצוגת טקסט בלבד

en: Syntax Highlighting
he: הדגשת תחביר

en: Syslog
he: יומן-מערכת

en: System Information
he: מידע מערכת

en: System Information:
he: מידע מערכת

en: TLS enabled but server does not support TLS
he: TLS מאופשר אך לא נתמך ע"י השרת

en: Tab-delimited Text
he: טקסט מופרד-טאבים

en: Table of Contents
he: תוכן עניינים

en: Tag
he: תג

en: The %(change)s has been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
he: %(change)s נשמר, אך אירעה שגיאה בעת שליחת התראות: %(message)s

en: The %(field)s value "%(name)s" has been added.
he: הערך "%(name)s" התווסף ל%(field)s.

en: The Pygments syntax highlighter can be used with
          different coloring styles.
he: ניתן להשתמש בכלי הדגשת התחביר Pygments
          עם סגנונות צביעה שונים.

en: The Trac Environment needs to be upgraded.
    
    Run "trac-admin %(path)s upgrade"
he: נדרש לשדרג את סביבת טראק.
    
    יש להריץ "trac-admin %(path)s upgrade"

en: The Trac Project
he: פרויקט טראק

en: The Wiki page field '%(field)s' is invalid: %(message)s
he: שדה '%(field)s' של דף הויקי לא חוקי: %(message)s

en: The [1:Default language] option uses the browser's
            language negotiation feature to select the appropriate language.
he: האפשרות [1:שפת ברירת מחדל] משתמשת ביכולות קביעת השפה
            של הדפדפן לצורך בחירת השפה המתאימה.

en: The action "%(name)s" is not available.
he:  לא זמינה "%(name)s" הפעולה.

en: The action that triggered the error was:
he: הפעולה שגרמה לשגיאה הייתה:

en: The alias "%(name)s" has been added.
he: הכינוי "%(name)s" התווסף.

en: The changes have been saved, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
he: השינויים נשמרו, אך אירעה שגיאה בעת שליחת התראות: %(message)s

en: The complete history of the page will be moved to the new location.
he: ההיסטוריה המלאה של הדף תועבר למיקום החדש.

en: The component "%(name)s" already exists.
he: המרכיב "%(name)s" כבר קיים.

en: The component "%(name)s" has been added.
he: המרכיב "%(name)s" התווסף.

en: The date "%(date)s" is outside valid range. Try a date closer to present time.
he: התאריך "%(date)s" מחוץ לטווח החוקי. נסה תאריך קרוב יותר להיום.

en: The file or directory '%(path)s' doesn't exist at revision %(rev)s or at any previous revision.
he: הקובץ או התיקייה '%(path)s' לא קיים במהדורה %(rev)s או בכל מהדורה קודמת.

en: The following arguments are missing: %(args)s
he: הארגומנטים הבאים חסרים: %(args)s

en: The following component has been disabled: | The following components have been disabled:
he[0]: המרכיב הבא נוטרל:
he[1]: המרכיבים הבאים נוטרלו:

en: The following component has been enabled: | The following components have been enabled:
he[0]: המרכיב הבא אופשר:
he[1]: המרכיבים הבאים אופשרו:

en: The following errors happened while copying the environment:
he: השגיאות הבאות ארעו במהלך העתקה של הסביבה:

en: The following pages have a name similar to this page, and may be related:
he: לדפים הבאים שם דומה לדף זה, ועשויים להיות קשורים:

en: The milestone "%(name)s" already exists.
he: אבן דרך "%(name)s" כבר קיימת.

en: The milestone "%(name)s" has been added.
he: אבן הדרך "%(name)s" התווספה.

en: The milestone "%(name)s" has been deleted.
he: אבן הדרך "%(name)s" נמחקה.

en: The new name is invalid (a name which is separated with slashes cannot be '.' or '..').
he: השם החדש אינו תקין (שם המכיל קווים נטויים לא יכול להיות '.' או '..').

en: The new name is invalid.
he: השם החדש אינו תקין.

en: The new name must be different from the old name.
he: השם החדש חייב להיות שונה מהשם הישן.

en: The owner will be changed from %(current_owner)s
he: האחראי ישונה מ-%(current_owner)s"

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(authname)s
he: האחראי ישונה מ-%(current_owner)s ל-%(authname)s

en: The owner will be changed from %(current_owner)s to %(selected_owner)s
he: האחראי ישונה מ-%(current_owner)s ל-%(selected_owner)s

en: The page %(name)s already exists.
he: הדף %(name)s כבר קיים.

en: The page %(name)s does not exist. You can create it here.
he: הדף %(name)s לא קיים. ניתן ליצור כאן.

en: The page %(name)s has been deleted.
he: דף %(name)s נמחק.

en: The permission %(action)s was already granted to %(subject)s.
he: ההרשאה %(action)s כבר ניתנה ל-%(subject)s.

en: The pre-upgrade backup failed.
    Use '--no-backup' to upgrade without doing a backup.
he: גיבוי טרום-שדרוג נכשל.
    השתמש ב-'--no-backup' לביצוע שדרוג ללא גיבוי.

en: The report has been created.
he: הדו"ח נוצר.

en: The report {%(id)d} has been deleted.
he: הדו"ח {%(id)d} נמחק.

en: The repository "%(name)s" has been added.
he: המצבור "%(name)s" התווסף.

en: The repository directory has changed, you should resynchronize the repository with: trac-admin $ENV repository resync '%(reponame)s'
he: תיקיית המצבור השתנתה. יש לבצע סנכרון מחדש של המצבור ע"י: trac-admin $ENV repository resync '%(reponame)s'

en: The repository directory must be absolute
he: הנתיב לתיקיית המצבור חייב להיות נתיב מוחלט

en: The repository directory must be an absolute path.
he: הנתיב לתיקיית המצבור חייב להיות נתיב מוחלט.

en: The repository directory must be located below one of the following directories: %(dirs)s
he: תיקיית המצבור חייבת להיות תחת אחת התיקיות הבאות: %(dirs)s

en: The repository type '%(type)s' is not supported
he: סוג מצבור '%(type)s' לא נתמך

en: The resolution will be deleted
he: ההחלטה תמחק

en: The resolution will be set
he: ההחלטה תיקבע

en: The resolution will be set to %(name)s
he: ההחלטה תיקבע ל-%(name)s

en: The selected %(field)s values have been removed.
he: ערכי ב%(field)s הנבחרים הוסרו.

en: The selected components have been removed.
he: המרכיבים הנבחרים הוסרו.

en: The selected milestones have been removed.
he: אבני הדרך הנבחרות הוסרו.

en: The selected permissions have been revoked.
he: ההרשאות הנבחרות נשללו.

en: The selected repositories have been removed.
he: המצבורים הנבחרים הוסרו.

en: The selected versions have been removed.
he: הגרסאות הנבחרות הוסרו.

en: The session has been loaded.
he: הסשן נטען.

en: The session key is used to identify stored custom
          settings and session data on the server. Although it is
          automatically generated by default, you may change it to something
          easier to remember at any time if you wish to load your settings
          in a different web browser.
he: מזהה השיחה משמש לזיהוי הגדרות אישיות ונתוני שיחה השמורים בשרת.
          אף על פי שמזהה זה נוצר אוטומאטית כברירת מחדל, באפשרותך לשנות אותו
          למחרוזת שקל לזכור, אם ברצונך לטעון את אותן ההגדרות בדפדפן אחר.

en: The subject %(subject)s has been added to the group %(group)s.
he: הסובייקט %(subject)s צורף לקבוצה %(group)s.

en: The subject %(subject)s has been granted the permission %(action)s.
he: ניתנה ההרשאה %(action)s לסובייקט %(subject)s.

en: The subject %(subject)s was already added to the group %(group)s.
he: הסובייקט %(subject)s כבר צורף לקבוצה %(group)s.

en: The ticket #%(id)s has been deleted.
he: הטיקט #%(id)s נמחק.

en: The ticket %(ticketref)s has been created, but you don't have permission to view it.
he: הטיקט %(ticketref)s נוצר, אך אין לך הרשאות לצפייה בו.

en: The ticket %(ticketref)s has been created. You can now attach the desired files.
he: הטיקט %(ticketref)s נוצר. ניתן כעת לצרף קבצים.

en: The ticket comment %(num)s on ticket #%(id)s has been deleted.
he: הערה מס' %(num)s בטיקט #%(id)s נמחקה.

en: The ticket field '%(field)s' is invalid: %(message)s
he: שדה '%(field)s' של הטיקט לא חוקי: %(message)s

en: The ticket has been created, but an error occurred while sending notifications: %(message)s
he: הטיקט נוצר, אך אירעה שגיאה בעת שליחת התראות: %(message)s

en: The ticket will be disowned
he: הטיקט ינושל מאחראי

en: The upgrade failed. Please fix the issue and try again.
he: העדכון נכשל. יש לתקן את הבעיה ולנסות שוב.

en: The user %(user)s already has permission %(action)s.
he: למשתמש %(user)s כבר יש את ההרשאה %(action)s.

en: The user %(user)s requires read _and_ write permissions to the database file %(path)s and the directory it is located in.
he: המשתמש %(user)s צריך הרשאות קריאה _וגם_ כתיבה לקובץ מסד הנתונים %(path)s ולתיקייה המכילה אותו.

en: The version "%(name)s" already exists.
he: גרסה "%(name)s" כבר קיימת.

en: The version "%(name)s" has been added.
he: הגרסה "%(name)s" התווספה.

en: The version %(version)d of the page %(name)s has been deleted.
he: גרסה %(version)d של דף %(name)s נמחקה.

en: The versions %(from_)d to %(to)d of the page %(name)s have been deleted.
he: גרסאות %(from_)d עד %(to)d של דף %(name)s נמחקו.

en: The web server does not have sufficient permissions to store files in
                the environment plugins directory.
he: לשרת אין מספיק הרשאות לשמירת קבצים
                בתיקיית הפלאגינים של הסביבה.

en: The wiki page is too long (must be less than %(num)s characters)
he: דף הויקי ארוך מידי (חייב להיות פחות מ-%(num)s תווים)

en: There was an internal error in Trac.
                    It is recommended that you notify your local
                    [1:
                        Trac administrator] with the information needed to
                    reproduce the issue.
he: ארעה שגיאה פנימית בטראק.
                    מומלץ לפנות ל[1:מנהלן הטראק] המקומי
                    עם המידע הנחוץ לשחזור התקלה.

en: This checkbox allows you to add or remove yourself from the CC list.
he: תיבת סימון זה מאפשרת לך להוסיף או להסיר את עצמך מרשימת המכותבים.

en: This information is used to associate your login name with your
            email address and full name, which is used for email
            notification and RSS feeds, for example.
he: מידע זה משמש לקישור שם המשתמש שלך לכתובת האימייל והשם המלא שלך,
            אשר משמשים בשליחת התראות ועדכוני RSS, למשל.

en: This information is used to automatically populate some forms
            on this site with your contact details.
he: מידע זה מאפשר השלמה אוטומאטית של פרטי הקשר שלך
            בטפסים שונים באתר זה.

en: This is an irreversible operation.
he: זוהי פעולה בלתי הפיכה.

en: This is probably a local installation issue.
he: זוהי כנראה בעיה בהתקנה המקומית.

en: This is the only [1:
                          version] of the page,
                        created %(created)s, so the page will be removed completely!
he: זוהי ה[1:
                          גרסה] היחידה של עמוד זה,
                        נוצרה ב%(created)s, כך שהעמוד יוסר באופן סופי!

en: This page lets you customize your personal settings for this site.
          These settings are stored on the server and are identified by a session
          key stored in a browser cookie. That cookie allows your settings to be
          restored on subsequent visits.
he: דף זה מאפשר לך לערוך את ההגדרות האישיות שלך לאתר זה.
          הגדרות אלה נשמרות בשרת ומזוהות באמצעות מזהה שיחה
          אשר נשמר בדפדפן בתור cookie. ה-cookie מאפשר לשחזר
          את ההגדרות בביקורים הבאים באתר.

en: This site provides keyboard shortcuts for
          faster access to certain functions of this site. As these shortcuts can
          cause conflicts with shortcuts provided by the desktop system or
          web browser, they are disabled by default. See
          [1:TracAccessibility]
          for more information on access keys.
he: אתר זה מאפשר שימוש בקיצורי מקלדת לגישה מהירה
          ליכולות מסוימות של האתר. הואיל וקיצורים אלה עלולים לגרום להתנגשויות
          עם קיצורים המסופקים ע"י כלי שולחן-עבודה או דפדפנים, הם לא       מופעלים כברירת מחדל. ראה
          [1:טראק-נגישות]
          למידע נוסף על מקשי גישה.

en: This ticket has been modified since you started editing. You should review the
                  [1:other modifications] which have been appended above,
                  and any [2:conflicts] shown in the preview below.
                  You can nevertheless proceed and submit your changes if you wish so.
he: הטיקט השתנה מאז שהתחלת לערוך. יש לעבור על [1:השינויים האחרים] אשר נוספו מעל,
    ועל [2:קונפליקטים] המוצגים בתצוגה המקדימה שמתחת.
    אפשר יחד עם זאת להמשיך ולשמור את השינויים שלך אם ברצונך לעשות זאת.

en: Threaded
he: שזור

en: Ticket
he: טיקט

en: Ticket #%(id)s
he: טיקט #%(id)s

en: Ticket #%(num)s and all associated data removed.
he: טיקט #%(num)s וכל המידע הנלווה הוסרו.

en: Ticket #%(num)s, comment %(cnum)d
he: טיקט #%(num)s, הערה %(cnum)d

en: Ticket #%(num)s: %(summary)s
he: טיקט #%(num)s: %(summary)s

en: Ticket #%(shortname)s
he: טיקט #%(shortname)s

en: Ticket %(id)s does not exist.
he: טיקט %(id)s לא קיים.

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) closed
he: טיקט %(ticketref)s (%(summary)s) נסגר

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) created
he: טיקט %(ticketref)s (%(summary)s) נוצר

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) reopened
he: טיקט %(ticketref)s (%(summary)s) נפתח מחדש

en: Ticket %(ticketref)s (%(summary)s) updated
he: טיקט %(ticketref)s (%(summary)s) עודכן

en: Ticket Comment Diff
he: הפרש הערה לטיקט

en: Ticket Comment History
he: היסטוריית הערות לטיקט

en: Ticket Diff
he: הפרש טיקט

en: Ticket History
he: היסטוריית טיקט

en: Ticket System
he: מערכת טיקטים

en: Ticket Type
he: סוג טיקט

en: Ticket Types
he: סוגי טיקטים

en: Ticket URL: <%(link)s>
he: כתובת הטיקט: <%(link)s>

en: Ticket comment is too long (must be less than %(num)s characters)
he: הערה טיקט ארוכה מידי (חייבת להיות פחות מ-%(num)s תווים)

en: Ticket completion status for each %(group)s
he: סטאטוס השלמת טיקטים לכל %(group)s

en: Ticket description is too long (must be less than %(num)s characters)
he: פירוט הטיקט ארוך מידי (חייב להיות פחות מ-%(num)s תווים)

en: Ticket updates
he: עדכון טיקט

en: Tickets
he: טיקטים

en: Tickets %(ranges)s
he: טיקטים %(ranges)s

en: Tickets %(ticketids)s
he: טיקטים %(ticketids)s

en: Tickets %(ticketlist)s batch updated
he: טיקטים %(ticketlist)s עודכנו בקבוצה

en: Tickets URL: <%(link)s>
he: כתובת הטיקטים: <%(link)s>

en: Tickets must contain a summary.
he: טיקטים חייבים לכלול תיאור.

en: Tickets opened and closed
he: טיקטים פתוחים וסגורים

en: Time
he: זמן

en: Time zone:
he: אזור זמן:

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Timestamp:
he: תג זמן:

en: Title
he: כותרת

en: To [%(rev)s]
he: עד [%(rev)s]

en: To that end, you could %(create)s a ticket.
he: למטרה זו, באפשרותך %(create)s טיקט.

en: To:
he: עד:

en: Today
he: היום

en: Total number of %(unit)s: %(count)s
he: סה"כ מספר %(unit)s: %(count)s

en: Trac Error
he: שגיאת טראק

en: Trac detected an internal error:
he: טראק איתר שגיאה פנימית:

en: Trac is a web-based software project management and bug/issue
            tracking system emphasizing ease of use and low ceremony.
            It provides an integrated Wiki, an interface to version control
            systems, and a number of convenient ways to stay on top of events
            and changes within a project.
he: טראק היא מערכת מבוססת-רשת לניהול פרויקטי תוכנה ומעקב באגים/משימות
            תוך מתן דגש לפשטות השימוש והפחתת תקורה.
            המערכת כוללת ויקי מובנה, ממשק למערכת בקרת תצורה,
            ומגוון דרכים להישאר מעורה באירועים ובשינויים
            המתחוללים בפרויקט.

en: Trac is distributed under the modified BSD License.[1:]
            The complete text of the license can be found
            [2:online]
            as well as in the [3:COPYING] file included in the distribution.
he: טראק מופץ במסגרת רישיון BSD המתואם.[1:]
        ניתן למצוא את טקסט הרישיון המלא [2:ברשת]
        כמו גם בקובץ [3:COPYING] הנכלל בהפצה זו.

en: Trac: Integrated SCM & Project Management
he: טראק: מערכת משולבת לבקרת תצורה וניהול פרויקטים

en: TracGuide
he: מדריך-טראק

en: Try [1:downloading] the file instead.
he: נסה [1:להוריד] את הקובץ במקום.

en: Type
he: סוג

en: Type:
he: סוג:

en: URL:
he: כתובת:

en: Unable to get database connection within %(time)d seconds.
he: לא נוצר חיבור למסד הנתונים בתוך %(time)d שניות.

en: Unable to move attachment from:
    
      %(old_path)s
    
    to:
    
      %(new_path)s
he: לא ניתן להעביר צרופות מנתיב:
    
      %(old_path)s
    
    אל נתיב:
    
      %(new_path)s

en: Unable to run %(path)s: %(msg)s
he: לא ניתן להריץ %(path)s: %(msg)s

en: Unable to send email due to identity crisis.
he: לא ניתן לשלוח אימייל בעקבות משבר זהות.

en: Unified Diff
he: הפרש אחוד

en: Unknown action
he: פעולה לא מוכרת

en: Unknown administration panel
he: פאנל ניהול לא מוכר

en: Unknown log level %(level)s
he: רמת יומן לא מוכרת %(level)s

en: Unknown log type %(type)s
he: סוג יומן לא מוכר %(type)s

en: Unknown preference panel
he: לוח העדפות לא מוכר

en: Unknown scheme "%(scheme)s"; database connection string must start with {scheme}:/
he: סכימה לא ידועה "%(scheme)s"; מחרוזת חיבור למסד הנתונים צריכה להתחיל ב-{scheme}:/

en: Unmodified
he: ללא שינויים

en: Unparented attachment %(id)s
he: קובץ מצורף %(id)s לא משוייך

en: Unsupported database type "%(scheme)s"
he: טיפוס מסד נתונים "%(scheme)s" לא נתמך

en: Unsupported version control system "%(name)s": %(error)s
he: מערכת בקרת תצורה "%(name)s" לא נתמכת: %(error)s

en: Unsupported version control system "%(name)s": Can't find an appropriate component, maybe the corresponding plugin was not enabled?
he: מערכת בקרת תצורה "%(name)s" לא נתמכת: לא ניתן למצוא רכיב מתאים, ייתכן שהפלאגין המתאים לא הופעל?

en: Untitled
he: ללא שם

en: Up
he: למעלה

en: Update
he: עדכן

en: Upgrade done.
    
    You may want to upgrade the Trac documentation now by running:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade
he: שדרוג הושלם.
    
    ייתכן שתרצה כעת לעדכן את התיעוד של טראק ע"י הרצה של:
    
      trac-admin %(path)s wiki upgrade

en: Upload a plugin packaged as Python egg.
he: העלה פלאגין כ-Python egg.

en: Upload failed
he: שמירה נכשלה

en: Uploaded file is not a Python source file or egg
he: הקובץ שהועלה אינו קובץ מקור Python או קובץ egg

en: Usage: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]
he: שימוש: trac-admin </path/to/projenv> [command [subcommand] [option ...]]

en: Use only symbols for buttons.
he: השתמש בסמלים בלבד עבור כפתורים.

en: User
he: משתמש

en: User Interface
he: ממשק משתמש

en: Using the template:
he: משתמש בתבנית:

en: Value
he: ערך

en: Version
he: גרסה

en: Version %(name)s already exists.
he: גרסה "%(name)s" כבר קיימת.

en: Version %(name)s does not exist.
he: גרסה %(name)s לא קיימת.

en: Version %(num)s
he: גרסה %(num)s

en: Version %(num)s of page "%(name)s" does not exist
he: גרסה %(num)s של דף "%(name)s" לא קיימת

en: Version %(version)s (modified by %(author)s, %(date)s)
                   ([1:diff])
he: גרסה %(version)s (השתנה ע"י %(author)s, %(date)s)
                   ([1:diff])

en: Version %(version)s by %(author)s
he: גרסה %(version)s ע"י %(author)s

en: Version %(version)s by %(author)s: %(comment)s
he: גרסה %(version)s ע"י %(author)s: %(comment)s

en: Version %(version)s, edited %(date)s
            by %(author)s
he: drxv %(version)s, נערכה %(date)s
            ע"י %(author)s

en: Version Control
he: בקרת תצורה

en: Versions
he: גרסאות

en: View %(name)s
he: הצג %(name)s

en: View %(path)s
he: הצג %(path)s

en: View %(realm)s
he: הצג %(realm)s

en: View Changeset
he: הצג קבוצת שינויים

en: View Directory
he: הצג תיקייה

en: View File
he: הצג קובץ

en: View Latest Revision
he: הצג מהדורה אחרונה

en: View Latest Version
he: צפה בגרסה האחרונה

en: View Repository:
he: הצג מצבור:

en: View Revision Log
he: הצג יומן מהדורות

en: View Root Directory
he: הצג תיקיית בסיס

en: View Tickets
he: הצג טיקטים

en: View WikiStart
he: הצג WikiStart

en: View attachment
he: הצג קובץ מצורף

en: View changes
he: הצג שינויים

en: View changes...
he: הצג שינויים...

en: View changeset %(rev)s
he: הצג קבוצת שינויים %(rev)s

en: View changeset [%(rev)s] restricted to %(path)s
he: הצג את קבוצת שינויים [%(rev)s] המוגבלת לנתיב %(path)s

en: View diff against:
he: הצג הפרש אל מול:

en: View differences
he: הצג הפרשים

en: View file without annotations
he: הצג קובץ ללא סימונים

en: View latest version
he: צפה בגרסה האחרונה

en: View log starting at this revision
he: הצג יומן החל ממהדורה זו

en: View merge source
he: הצג מקור מיזוג

en: View milestone
he: הצג אבן דרך

en: View parent page
he: הצג דף אב

en: View removal changeset [%(rev)s]
he: הצג קבוצת שינויים להסרה [%(rev)s]

en: View report
he: הצג דו"ח

en: View repository %(repo)s
he: הצג מצבור %(repo)s

en: View revision:
he: הצג מהדורה:

en: View this version
he: הצג גרסה זו

en: View ticket
he: הצג טיקט

en: Visit the Trac open source project at<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>
he: בקר באתר פרויקט הקוד הפתוח טראק ב:<br /><a href="http://trac.edgewall.org/">http://trac.edgewall.org/</a>

en: Visit:
he: קפוץ ל:

en: Warning:
he: אזהרה:

en: Warning: the wiki-macros directory in the environment is non-empty, but Trac
    doesn't load plugins from there anymore. Please remove it by hand.
he: אזהרה: תיקיית הויקי-מאקרו-ים של הסביבה אינה ריקה, אך טראק
    כבר לא תומך בטעינת פלאגינים משם. אנא הסר את התיקייה באופן ידני.

en: When specified, the report number should be "%(num)s".
he: בשימוש בדו"ח זה, מספר הדו"ח אמור להיות "%(num)s".

en: White space changes
he: שינויי תווים שקופים

en: Wiki
he: ויקי

en: Wiki History
he: היסטוריית ויקי

en: Wiki changes
he: שינויי ויקי

en: Windows event log
he: יומן האירועים של חלונות

en: Yesterday
he: אתמול

en: You appear to be using the PHP CGI binary. Trac requires the CLI version for syntax highlighting.
he: מסתמן שאתה משתמש בבינאריים של PHP CGI. טראק דורש את גרסת ה-CLI לטובת הדגשת תחביר.

en: You are currently not logged in. You may want to %(do_so)s now.
he: אינך מחובר כרגע. ייתכן ותרצה %(do_so)s כעת.

en: You can %(search)s in the repository history to see if that path existed but was later removed
he: ניתן %(search)s בהיסטוריה של המצבור ולראות האם הנתיב היה קיים בעבר אך הוסר בהמשך

en: You can remove all items from this list to completely hide this
                  field from the user interface.
he: ניתן להסיר את כל הפריטים מרשימה זו ע"מ להסתיר לחלוטין
                  את השדה הזה בממשק המשתמש.

en: You could also create the same page higher in the hierarchy:
he: ניתן גם ליצור את אותו הדף גבוה יותר בהיררכיה:

en: You don't have permission to replace the attachment %(name)s. You can only replace your own attachments. Replacing other's attachments requires ATTACHMENT_DELETE permission.
he: אין לך הרשאות להחליף את הקובץ המצורף %(name)s. אתה יכול להחליף קבצים מצורפים שלך בלבד. להחלפת קבצים מצורפים של אחרים נדרשת הרשאת ATTACHMENT_DELETE.

en: You may have to run "repository resync %(name)s".
he: ייתכן ועליך להריץ "repository resync %(name)s".

en: You may have to run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
he: ייתכן שעליך להריץ %(resync)s ע"מ לסנכרן את טראק עם המצבור.

en: You may load a previously created session by entering the
          corresponding session key below. This lets you share settings between
          multiple computers and web browsers.
he: באפשרותך לטעון מזהה שיחה שנוצר בעבר ע"י הזנת המזהה המתאים.
          זה מאפשר שיתוף הגדרות אישיות בין מחשבים שונים ודפדפנים שנים.

en: You may use
                              [1:WikiFormatting] here.
he: ניתן להשתמש
                  [1:בויקי-פורמט] כאן.

en: You may use
                    [1:WikiFormatting]
                    here.
he: ניתן להשתמש
                  [1:בויקי-פורמט]
                  כאן.

en: You may want to see the %(other_events)s from the Timeline or notify your Trac administrator about the error (detailed information was written to the log).
he: ייתכן ותרצה לצפות ב-%(other_events)s בציר-הזמן או ליידע את מנהל הטראק שלך אודות השגיאה (מידע מפורט נכתב ליומן).

en: You must provide a name for the milestone.
he: נדרש להזין שם לאבן הדרך.

en: You must specify a log file
he: חובה להזין קובץ יומן

en: You should %(create)s a ticket at the admin Trac to report
                        the issue.
he: ניתן %(create)s טיקט בטראק המנהלתי ע"מ לדווח על השגיאה.

en: You should also set up a post-commit hook on the repository to call %(cset_added)s for each committed changeset.
he: עליך להגדיר גם post-commit hook במצבור ע"מ לבצע %(cset_added)s לכל קבוצת שינויים.

en: You should now run "repository resync %(name)s".
he: עליך להריץ "repository resync %(name)s" כעת.

en: You should now run %(resync)s to synchronize Trac with the repository.
he: עליך להריץ כעת %(resync)s ע"מ לסנכרן את טראק עם המצבור.

en: You will need to update your post-commit hook to call %(cset_added)s with the new repository name.
he: עליך לעדכן את ה-post-commit hook שיבצע %(cset_added)s עם שם המצבור החדש.

en: Your changes have been saved in version %(version)s.
he: השינויים שביצעת נשמרו בגרסה %(version)s.

en: Your changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Your email or username:
he: שם המשתמש או האימייל שלך:

en: Your language setting
he: הגדרות השפה שלך

en: Your preferences have been saved.
he: ההעדפות נשמרו.

en: Your workflow attempts to set a resolution but none is defined (configuration issue, please contact your Trac admin).
he: ה-workflow מנסה לקבוע החלטה, אך אין החלטות מוגדרות (בעיית קונפיגורציה, אנא פנה למנהלן הטראק שלך).

en: Zip Archive
he: ארכיון זיפ

en: [%(section)s] %(entry)s: expected float, got %(value)s
he: [%(section)s] %(entry)s: מצפה למספר ממשי, התקבל %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected integer, got %(value)s
he: [%(section)s] %(entry)s: צפוי ערך מספרי, התקבל %(value)s

en: [%(section)s] %(entry)s: expected one of (%(choices)s), got %(value)s
he: [%(section)s] %(entry)s: מצפה לאחד מ-(%(choices)s), התקבל %(value)s

en: [1:
                  Show at most
                  [2:]
                  revisions per page.
                ]
he: [1:
                  הצג לכל היותר
                  [2:]
                  מהדורות לעמוד.
                ]

en: [1:
                  View log starting at
                  [2:]
                ]
                [3:
                  and back to
                  [4:]
                ]
he: [1:
                  הצג יומן החל מ-
                  [2:]
                ]
                [3:
                  לאחור עד
                  [4:]
                ]

en: [1:
                [2:File size:]
                [3:%(size)s]
              ]
he: [1:
                [2:גודל קובץ:]
                [3:%(size)s]
              ]

en: [1:%(duration)s late] (%(date)s)
he: [1:מאחר ב-%(duration)s] (%(date)s)

en: [1:%(time)s] %(title)s
                      by [2:%(author)s]
he: [1:%(time)s] %(title)s
                      ע"י [2:%(author)s]

en: [1:%(value)s] deleted
he: [1:%(value)s] נמחק

en: [1:File "%(file)s",
                            line [2:%(line)s], in]
                            [3:%(function)s]
he: [1:קובץ "%(file)s",
                            שורה [2:%(line)s],]
                            ב[3:%(function)s]

en: [1:HTML preview not available], since no preview renderer could handle it.
he: [1:תצוגת HTML לא זמינה], מפני שלא נמצא מנוע תצוגה מתאים.

en: [1:If you save right away, you risk to revert those changes]
            (highlighted below as deletions).
he: [1:אם תשמור ברגע זה, הינך מסתכן בביטול השינויים הללו]
        (המודגשים מטה כמחיקות).

en: [1:Last change]
                      on this file since %(stickyrev)s was
                      [2:%(rev)s],
                      checked in by %(author)s, %(age)s
he: [1:שינוי אחרון]
                      על קובץ זה %(stickyrev)s היה
                      [2:%(rev)s],
                      הוכנס ע"י %(author)s, %(age)s

en: [1:Last change]
                      on this file was
                      [2:%(rev)s],
                      checked in by %(author)s, %(age)s
he: [1:שינוי אחרון]
                      על קובץ זה
                      [2:%(rev)s],
                      הוכנס ע"י %(author)s, %(age)s

en: [1:Last modified] %(reldate)s
he: [1:השתנה לאחרונה] %(reldate)s

en: [1:Note:]
                This repository is defined in [2:[3:trac.ini]]
                and cannot be edited on this page.
he: [1:שים לב:] מצבור זה מוגדר ב-[2:[3:trac.ini]] ולא ניתן לעריכה בדף זה.

en: [1:Note:]
            See [2:TracReports] for help on using and creating reports.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-דו"חות]
            לעזרה בנושא שימוש ויצירת דו"חות.

en: [1:Note:] See
            [2:TracChangeset]
            for help on using the diff feature.
he: [1:שים לב:] ראה
            [2:טראק-קבוצות-שינויים]
            לעזרה בנושא יכולת ההפרשים.

en: [1:Note:] See
            [2:TracRoadmap] for help on using
            the roadmap.
he: [1:שים לב:] ראה
          [2:טראק-מפת-דרכים] לעזרה בנושא שימוש
          במפת הדרכים.

en: [1:Note:] See
            [2:TracTickets] for help on using
            tickets.
he: [1:שים לב:] ראה
            [2:טראק-טיקטים] לעזרה בנושא
            טיקטים.

en: [1:Note:] See
          [2:TracRoadmap] for help on using
          the roadmap.
he: [1:שים לב:] ראה
          [2:טראק-מפת-דרכים] לעזרה בנושא שימוש
          במפת הדרכים.

en: [1:Note:] See [2:TracBatchModify] for help on using batch modify.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-עריכה-מרובה] לעזרה בשימוש בעריכה מרובה.

en: [1:Note:] See [2:TracBrowser]
            for help on using the repository browser.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-סייר]
            לעזרה בנושא שימוש בסייר המצבור.

en: [1:Note:] See [2:TracChangeset]
              for help on using the changeset viewer.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-קבוצות-שינויים]
              לעזרה בנושא שימוש בתצוגת קבוצת-שינויים.

en: [1:Note:] See [2:TracQuery]
            for help on using queries.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-שאילתא]
            לעזרה בנושא שימוש בשאילתות.

en: [1:Note:] See [2:TracRevisionLog]
            for help on using the revision log.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-יומן-מהדורות]
            לעזרה בנושא שימוש ביומן המהדורות.

en: [1:Note:] See [2:TracSearch]
            for help on searching.
he: [1:שים לב:] ראה [2:טראק-חיפוש]
            לעזרה בנושא חיפוש.

en: [1:Note:] See [2:TracTimeline]
            for information about the timeline view.
he: [1:שים-לב:] ראה [2:טראק-ציר-זמן]
            למידע נוסף אודות תצוגת ציר זמן.

en: [1:Note:] See [2:WikiFormatting] and
            [3:TracWiki] for help on editing wiki content.
he: [1:שים לב:] ראה [2:ויקי-פורמט] 
            ו[3:טראק-ויקי] לעזרה בנושא עריכת תכני ויקי.

en: [1:Note:] The order of priorities determines the
                  coloring of entries in the ticket queries and reports.
he: [1:שים לב:] סדר העדיפויות קובע את צביעת הרשומות בדו"חות ובשאילתות טיקטים.

en: [1:View changes from [2:]] [3:]
            and [4:[5:] days back][6:]
            [7:done by [8:]]
he: [1:הצג שינויים מ-[2:]] [3:]
            ו-[4:[5:] ימים אחורה][6:]
            [7:שבוצעו ע"י [8:]]

en: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              added
he: [1:[2:%(name)s]][3:​]
              נוסף

en: [1:[2:]
                 Show]
          [3:[4:]
                 lines around each change]
he: [1:[2:]
                 הצג]
          [3:[4:]
                 שורות סביב כל שינוי]

en: [1:between]
                                [2:]
                                [3:and]
                                [4:]
he: [1:בין]
                                [2:]
                                [3:ל-]
                                [4:]

en: [Error: %(error)s]
he: [שגיאה: %(error)s]

en: add
he: הוסף

en: add / remove
he: הוסף / הסר

en: added
he: התווסף

en: anonymous
he: אנונימי

en: as %(resolution)s
he: כ%(resolution)s

en: as %(status)s
he: כ%(status)s

en: at %(iso8601)s
he: ב%(iso8601)s

en: at [1:Initial Version]
he: ב[1:גרסה ראשונית]

en: at [1:Version %(version)s]
he: ב[1:גרסה %(version)s]

en: at revision:
he: במהדורה:

en: begins with
he: מתחיל ב-

en: blocked
he: נחסם

en: blocked:
he: נחסם:

en: change
he: שינוי

en: changed from %(old)s to %(new)s
he: השתנה מ-%(old)s ל-%(new)s

en: changed from [1:%(old)s] to [2:%(new)s]
he: שונה מ-[1:%(old)s] ל-[2:%(new)s]

en: close
he: סגור

en: contains
he: מכיל

en: copied
he: הועתק

en: copied from [1:%(path)s]:
he: הועתק מ[1:%(path)s]:

en: currently edited
he: בעריכה כרגע

en: deleted
he: נמחק

en: deleted file %(deleted)s
he: קובץ נמחק %(deleted)s

en: descending
he: סדר יורד

en: diff
he: הפרש

en: directory
he: תיקייה

en: do so
he: לעשות זאת

en: doesn't contain
he: לא מכיל

en: eligible
he: כשיר

en: ends with
he: מסתיים ב-

en: field %(name)s must be set
he: נדרש למלא את שדה %(name)s

en: file
he: קובץ

en: follow-up: | follow-ups:
he[0]: הערת המשך:
he[1]: הערות המשך:

en: hotcopy can't overwrite existing '%(dest)s'
he: hotcopy לא יכול לדרוס '%(dest)s' קיים

en: id can't be set for a new ticket request.
he: לא ניתן לקבוע מזהה לבקשת טיקט חדש

en: in reply to:
he: בתגובה ל:

en: initial
he: ראשונית

en: inline
he: תוך-שורה

en: installation documentation
he: תיעוד ההתקנה

en: is
he: שווה

en: is not
he: שונה

en: latest
he: אחרון

en: logged in as %(user)s
he: מחובר בתור %(user)s

en: marked as non-inheritable:
he: סומן כלא-ניתן להורשה

en: merged
he: מוזג

en: merged on the directory itself but not below
he: בוצע מיזוג על התיקייה עצמה אך לא תחתיה

en: merged:
he: מוזג:

en: modified
he: שונה

en: modified (%(diff)s)
he: שונה (%(diff)s)

en: moved
he: הועבר

en: mysqldump failed: %(msg)s
he: mysqldump נכשל: %(msg)s

en: new file %(new)s
he: קובץ חדש %(new)s

en: next
he: הבא

en: no
he: לא

en: no permission to view this wiki page
he: אין הרשאות לצפייה בדף ויקי זה

en: non-inheritable
he: לא ניתן להורשה

en: on %(date)s at %(time)s
he: בתאריך %(date)s בשעה %(time)s

en: or
he: או

en: other kinds of events
he: אירועים מסוגים אחרים

en: path
he: נתיב

en: pg_dump failed: %(msg)s
he: pg_dump נכשל: %(msg)s

en: previous
he: הקודם

en: python powered
he: מונע ע"י python

en: remove
he: הסר

en: removed
he: הוסר

en: reverse-merged:
he: מיזוג-הפוך:

en: revert
he: החזר

en: search
he: לחפש

en: set
he: קבע ערך

en: set to
he: קבע לערך

en: set to %(value)s
he: נקבע ל%(value)s

en: set to [1:%(value)s]
he: נקבע ל[1:%(value)s]

en: side by side
he: צד מול צד

en: svn blame failed on %(path)s: %(error)s
he: svn blame נכשל על %(path)s: %(error)s

en: this hunk was shorter than expected
he: מקטע זה קצר מהצפוי

en: ticket status
he: סטאטוס טיקטים

en: tickets
he: טיקטים

en: to %(owner)s
he: ל%(owner)s

en: to %(owner)s
he: ל%(owner)s

en: trac-admin - The Trac Administration Console %(version)s
he: trac-admin - מסוף ניהול של טראק %(version)s

en: un-blocked:
he: הסרת-חסימה:

en: unmarked as non-inheritable:
he: בוטל סימון לא-ניתן להורשה

en: unset
he: מחק ערך

en: view diffs
he: הצג הפרשים

en: wiki:
he: ויקי:

en: yes
he: כן

en: – Attachment
he: - קובץ מצורף

en: – Attachments
he: - קבצים מצורפים

en: — The Trac User and Administration Guide
he: — מדריך טראק למשתמש ולמנהלן
